Hledám spolubydlící- Olomouc


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.08.2006 16:40:37, Klárik, zhlédnuto: 287x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Ahoj! Je tady nějaká holka která hledá privát v Olomouci? Jsme dvě studentky které hledají spolubydlící do pokoje v bytě 2+1 na Dolním náměstí..ozvěte se na

Telefon: 420607916884, Email: k.bergovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2006 17:02:00, Adéla) Ahojky! Je to pořád aktuální? kdyžtak kolik je nájem? díky reagovat zde
    ICQ: 208505964
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2006 18:13:40, Venda) Ahojky,kdyby jste jeste nekoho hledali ,mam zajem...(najem do 2000)DIKY reagovat zde
    Email: wendamseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2006 14:56:05, Petra) ahoj, mám fakt obrovskej zájem! nedostala jsem totiž kolej... a to jen kvůli administrativnímu omylu. Dostala jsem totiž na 2 obory. Když jsem jim napsala, že na ten druhej nepůjdu, tak nějak zapomněli, že jdu na ten první a zapomněli moji žádost o kolej zaevidovat- smůla. nejhorší je, že jim to je jedno- takže jsem bezdomovec. jsem až z Mladé Boleslavi tj. 115 bodů na základě toho jejich vymakanýho počítačovýho systému... no, jo administrativní chyby a studenti aby spali na lavičce v parku



    petra
    reagovat zde
    Telefon: 732553357, Email: charlieangelcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2006 14:23:14, Lenka) Ahoj,pokud nabídka stále platí,tak mi prosím napište!Děkuju:) reagovat zde
    Telefon: 420776853402, Email: ltvrdonovaseznamcz, ICQ: 227798116
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2006 16:28:42, Jitka) Ahoj! Chapu, ze pisu trochu pozde, ale je to misto jeste volne? Jestli ano, tak bych o nej mela zajem!Preju pekny den! reagovat zde
    Email: jitka.ondrackovaquickcz

Podobné příspěvky:
  1. Hledám spolubydlící do pokoje - Olomouc - Ubytování a stravování
  2. hledam spolubydlici - olomouc - Ubytování a stravování
  3. Hledáme spolubydlící - Univerzita Palackého v Olomouci
  4. Hledám privát Ostravě - Ubytování a stravování
  5. !!!HLEDÁM spolubydlící do Zlína!!! - Ubytování a stravování
  6. Hledame spolubydlici ! - Ostatní
  7. hleda se spolubydlici olomouc - Ubytování a stravování
  8. Hledáme spolubydlící do Prahy:) - Ostatní
  9. Hledáme spolubydlící v Praze:) - Ubytování a stravování
  10. Hledáme 2 spolubydlící, Praha 6 - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.