Ekonomické školy, matematika.


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.12.2010 20:10:27, bajt, zhlédnuto: 4904x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Zdravím všechny,
vybírám vysokou školu se zaměřením na management a ekonomiku. Narazil jsem na menší problém, tj. moje znalosti matematiky. Moc mi nejde a hlavně mě nijak nechytila za srdce.. Dá se ekonomická škola zvládnout, připadně naučit někým, kdo je spíš na jazyky a \'humanitně zaměřený\'? Na státní školu to ani nezkouším právě kvůli přijmačkám z matematiky. Chtěl bych se na vejšce hlavně něco naučit a ne abych po celou dobu studia zápasil s jedním předmětem.. Zase bych ale chtěl alespoň \'tu kvalitnější\' ze soukromých škol, proto jsem třeba vyloučil UJAK.
Z toho co jsem slyšel, nebo vyčetl na různých fórech mi vyšly tyto školy jako nejlepší kandidáti: VSMIE, VSFS, SVSES . Pokud by se k těmto školám chtěl někdo vyjádřit, či cokoliv dodat, názory uvítám.

Email: rarzipseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.12.2010 10:41:32, Evi) Tak lidi mám také ten samý problém :D na veřejnou to zkusim, třeba se stane zázrak :D Ale už mám vybráno pár soukromek a VSMIE do nich určitě neptří. Co jsem o ní slyšela tady na fóru mi stačilo. Na VSFS chodila moje (skoro) švagrová a co jsem i slyšela v Praze na ní učí profesoři z VŠE a je považovaná za dobrou školu. O SVSES moc informací nemám, za to moje druhá volba je VŠEM. Ale já s moji matematikou budu spíše zkoušet marketingový obor. Co jsem koukala, má předměty podobné, ne-li stejné jako ekonomické obory a někde bez matematiky ;) Snad jsem pomohla. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2010 18:15:03, Zuzka) Ahoj, ráda bych Ti poradila, ale bohužel mám stejný problém jako ty:-) Ve škole máme základy ekonomiky, což mě baví, ale jak říkáš, matika jako taková mě nijak nezaujala. Já přemýšlím o JČU, Ekonomika a řízení podniku. Zkoušky z matiky bych na 99% nedala, ale berou podle průměru ze střední bez přijímaček. Mám za 3 roky zatím 1,2 tak si myslím, že by mi to mohlo stačit...Pokud má někdo zkušenosti a rady pro nás 2 nematematiky;) ozvěte se:-)
    Jinak si myslím, že pokud Tě matika "jen" nebaví a nepropadáš z ní, tak by to neměl být problém. Už z toho, že hledáš kvalitnější VŠ, na mě působíš jako člověk inteligentní a cílevědomý. Takže určitě do toho jdi, s výběrem sice neporadím, ale pokud Ti matika nepůjde, vždycky existují kamarádi nebo někdo kdo tě jí může doučovat, ne?:) reagovat zde
    Email: twiggyinkaseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. Výběr ekonomické školy a oboru - Výběr vysoké školy
  2. Vysoké školy a uplatnění - Výběr vysoké školy
  3. ekonomická fakulta - matematika - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  4. Výběr vysoké školy - Výběr vysoké školy
  5. Navazující magistr z jiné vysoké školy - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  6. UPOL - Matematika - Výběr vysoké školy
  7. Pomoc při výběru vysoké školy - Výběr vysoké školy
  8. Farmacie, VŠE - Multimédia v ekonomické praxi nebo Cestovní ruch ??? - Výběr vysoké školy
  9. UJAK nebo jiné soukromé školy? - Ostatní
  10. Masarykova universita a matematika pro ss - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.