Studium fyzioterapie - dálkově, distančně ???


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.09.2006 10:22:36, Ali, zhlédnuto: 71810x, reakcí celkem: 68Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, ráda bych se v příštím roce přihlásila na studium fyzioterapie. Bohužel denní studium nepřipadá v úvahu. Nevíte někdo jestli povolují individuální studium nebo zda existuje někde distanční studium. Za každou radu budu vděčná díky. AS15

Email: kusova.aseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2013 12:35:54, Jitka) Ahoj,jsem trošku starší ročník,přesto jsem se pokusila o přijímací zkoušky na obor fyzioterapie/ergoterapie 2013/2014 na UJEP..vyšly a jsem přijatá na oba obory..na kombinovanou formu jsem se hlásit nemohla,protože mám střední ekonomického směru,takže mi zbylo jen prezenční studium,ale nemohu přijít ani o zaměstnání...a studium vzdát také nechci...nějaká rada,jak to skloubit..??? reagovat zde
    Email: andreasovajseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2013 19:59:11, Pavla) souhlasím s tím, že dálková forma je divný nápad a prezenční formu jistě nikdy nevyváží, ale forma Vašeho sdělení zavání zakomplexovaností "chudáka chlapa" reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2013 12:52:45, Patrik) Ahoj,

    tak abych aktualizoval informace ohledně studia fyzioterapie v dálkové formě: Jako kombinované studium lze fyzioterapii za škol. rok 2013/14 studovat jen na ÚJEP v Ústí nad Labem - v Hradci to tento rok neotevřeli, musíte ale mít tento obor vystudovaný na SŠ nebo VOŠ. Ti, co to mají vystudovaný na SŠ/VOŠ však dle zákona mohou jako fyzioterapeuti už pracovat. Tak to nejspíš budou studovat jen pro titul............. nicméně čest jejich snaze - pracovat a studovat současně není lehká věc.......
    A teď pro většinu z těch, kdo fyzio chtějí studovat ne v denní formě a přitom nemají SŠ/VOŠ ani praxi ve fyzioterapii. Ti mohou studovat na Slovensku, na univerzitě v Prešově. V ČR taková možnost v současnosti není. Má to ale svoje mouchy.
    1. bakalářské studium trvá 4 a ne 3 roky
    2. roční školné stojí 600 EUR........... Slováci zpoplatnili studium na VŠ, nejsou hloupí jako naši...:D
    3. Prešov je trochu z ruky

    Teď to hlavní: Už jednu VŠ ekonomického směru mám a stejně se s diplomem můžu nechat vyfotit.......... ekonomů je všude plno jak psů, protože to nechají udělat kdekoho. Dálkově na soukromých VŠ si ekonomku po víkendech dělá kdejaký omezenec, jen když zaplatí školné. Já jen doufám, že s fyzioterapií se nestane něco podobného........ Letos jsem se na fyzio dal přihlášky a dostal se, budu to muset studovat v denní formě a 3 roky tak žít ze svých úspor... To si mohu dovolit jen kvůli tomu, že jsem svobodný a bezdětný a mám našetřený.......

    Zajímají mě Vaše reakce na můj názor. Kdyby chtěl někdo bližší info ohledně příjmaček, rád poskytnu. Dělal jsem příjmačky - obor fyzioterapie - na UJEP Ústí n Lab., Ostravská univerzita, MU Brno, PU Olomouc - FTK a taky FZV a 2. LF UK. Nechci se chlubit, ale dostal jsem se na všechny kromě Brna - tady to byl nářez.....

    Díky za reakce reagovat zde
    Telefon: 724522778, Email: PatrikVystavelseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2013 21:47:26, Jarda) Dřiiina? Tak tywoe byl sem po zlomený noze ve Vysočanech a jestli ti fyzioterapeuti jsou výsledkem tý dřiny, tak to je hodně smutný. Já jim ještě radil, jestli se mám zahřát, jak dlouho nohu zatěžovat a oni mě ještě poslouchali! Pravda mladý,zřejmě krátce po škole, ale i tak. Trága. Vys...l jsem se na všechny fyzioterapeuty a noha je oka to jenom díky ortopedům, skutečným odborníkům. FYZIOTERAPIE se opravdu dá studovat v pohodě dálkově! To je prostě takovej rozšířenej masérskej kurz a konec. Navíc pár fyzioterapeutů znám a ta jejich praxe? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2013 19:05:29, Jakub) Ty jdi do p***le sám...Já studuji Záchranáře...denní studium, a taky lze tento obor studovat dálkově a to se jedná o urgentní medicínu, tak proč by se nedala dálkově studovat fyzioterapie, když si tak stěžuješ, jak dřeš, tak proč to vlastně děláš...idi*te namachřený, zamysli se... reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. DÁLKOVÉ STUDIUM FYZIOTERAPIE - Ostatní
  2. fyzioterapie - Ostatní
  3. Fakulta tělesné kultury-fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Studium grafiky a podobných oborů dálkově - Výběr vysoké školy
  5. fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Dalkove studium FIM UHK - Informace o studiu
  7. Fyzioterapie- FTK nebo 3.LF? - Výběr vysoké školy
  8. Příjimačky na magisterské studium fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Fyzioterapie na FTVS nebo 1. Lk - Univerzita Karlova
  10. Jaká je fyzioterapie na FTVS UK? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.