Studium fyzioterapie - dálkově, distančně ???


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.09.2006 10:22:36, Ali, zhlédnuto: 71810x, reakcí celkem: 68Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, ráda bych se v příštím roce přihlásila na studium fyzioterapie. Bohužel denní studium nepřipadá v úvahu. Nevíte někdo jestli povolují individuální studium nebo zda existuje někde distanční studium. Za každou radu budu vděčná díky. AS15

Email: kusova.aseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2011 15:24:58, Džína) Mohla by jsi také příště napsat, co vlastně jsi studovala, proč to bylo tak těžké a něco dalšího o Tvém studiu :-) Za svým názorem, že humanitní školy jsou nejlehčí si naprosto nadále stojím. Náročnost oboru se vydnotí i dle toho, zda se dá studovat i kombinovaně. Pochopitelně složité obory kombinovaně studovat nejdou. Existuje na filosofické nebo nějaké podobné humanitní fakultě obor, který by se nedal studovat kombinovaně?? Když jsou tedy humanitní obory tak kvalitní, proč se o jejich absolventy zaměstnavatelé neperou? S08 Ve všech statistikách jsou na tom humanitní absolventi zdaleka nejhůře, co se týče uplatnění.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2011 11:55:08, míša) Děkuju že tu bráníš fyzioterapuety! Jsem pravda teprve ve druhém ročníku, ale teď v zimě máme 8zkoušek a 2kolokvia a v létě toho bude ještě víc... Což je rozhodně víc než 2zkoušky za rok... A rozhodně to nejsou jen zkoušky na které se člověk podívá dopoledne a jde na zkoušku, jak to znám od svých kamarádek z různých škol... Každopádně považovat studium fyzio za něco lehkého je naivní... Jo a letní praxi máme i my... A do školy opravdu také chodíme 5xtýdně... Díky kolkane, díky!!!
    A vy drahá X, zkuste to nejdřív a pak to tu komentujte, jo? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2010 09:49:27, Michaela) Ahoj, pro blce, kteří žijou v domnění, že humanitní školy nebo ještě líp ekonomky jsou zadarmo a jen u zdravotních oborů se člověk nadře : já jsem studovala vejšky dvě a jak tu někdo tvrdil, že 2 VŠ pro titul a zadarmo...no, kdo nezkusil,ví o tom houby. Já jsem od pondělí do pátku byla v jedné a soboty v druhé škole, státnicové otázky jsme měli stejné jako denní a zkoušky stejně tak. Jedinej rozdíl byl v tom, že na denním nám poznámky a obsah zkoušky v postatě naservírovali pod nos na přednáškách a na dálkovém nám pomalu ani nedali sylabus. Zatímco ostatní na koleji pařili, já šprtala na 4 státnice, psala bakalářku. teď jsem bc dokončila v září a jedu dál,magistra učitelství- další 3 státnice a diplomka. Nemám absolutně pocit, že bychom se kopali do zadku, je to jistě škola od školy,ale nikdo nemůže říct, že humanitní obory jsou zadarmo!!! Stydtě se reagovat zde
    Email: x.jeniesseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2010 11:54:47, jamo) Ahoj, je zde hodne osobnich nazoru a emoci, ale z techto prospevku jsem se nedozvedel to podstatne. Existuje nekde forma dalkoveho studia fyzioterapie??? Slysel jsem o moznosti na VSZSP v Bratislave nebo o soukrome skole v Plzni. Vite o jake skoly se konkretne jedna, jake jsou jejich adresy, struktura studia, atd. ? Mate s nekterou z techto skol konkretni zkusenosti?
    Dekuji za konstruktivni a vecne odpovedi. Jamo
    **************************************************************************
    Mezitim se mi podarilo ziskat nasledujici odpovedi tykajici se Plzne, Pribrami a Bratislavy:
    Plzen1:
    Vážený pane inženýre,
    byl mě předán Váš dotaz k vyřízení. Obor Fyzioterapie lze studovat na Fakultě zdravotnických studií pouze prezenční formou studia, bohužel dálkovou formu nemáme.
    Veškeré informace naleznete na webových stránkách fakulty: www.fzs.zcu.cz. Pokud byste tam nenašel nějakou informaci, můžete se na mě s Vaším dotazem kdykoliv obrátit.
    S pozdravem

    Stanislava Nová
    studijní oddělení
    Západočeská univerzita v Plzni,
    Fakulta zdravotnických studií
    Tylova 57, 306 14 Plzeň
    e-mail: stnovafzszcucz
    tel: 377633710

    Plzen 2:
    Dobrý den,

    Na naší škole nelze studovat obor fyzioterapie. Tento obor otevírá Fakulta zdravotnických studií ZČU v Plzni. Jedná se pouze o prezenční formu. Informace najdete na www.fzs.zcu.cz .

    S pozdravem
    Věra Hodková
    studijní oddělení
    VOŠZ Dr.I.Mauritzové, s.r.o.
    Ledecká 35, Plzeň
    tel.: 377 534 450
    e-mail: hodkovasvzsplzencz
    URL: www.svzsplzen.cz

    Bratislava a Pribram :
    Posielam Vám vyjadrenie p. rektora: urcite nie nebudeme v 2011 fyz otvarat ani v Pribrami a ani v Blave

    PhDr. Zlatica Ondrušová, PhD.
    vedúca ŠO VŠZaSP sv. Alžbety
    tajomníčka IVSP VŠZaSP sv. Alžbety
    zlatica.ondrusovavssvalzbetysk
    0902 189 294
    ________________________________________
    Takze o zadnem dalkovem studio fyzioterapie zatim nevim. Pokud vite, dejte mi prosim vedet. Dekuji Jamo. reagovat zde
    Email: jamo22volnycz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.11.2010 11:33:49, Džína) Se zájmem jsem si přečetla všechny reakce na příspěvek.
    Už z principu bych nekritizovala nikoho, kdo si vybral nelehké studium nějakého zdravotnického oboru. Studuji na VŠ obor Všeobecná sestra. A jak jsem již psala výše, studium se musí opravdu vydřít. Nemluvím pouze o obsahové stránce náročnosti, ale především o časové. Naše studium je odlišné od většiny studia nezdravotnických oborů v tom, že musíme sedět ve škole denně od rána do večera a zhruba 30 % studia navíc náleží praxi, včetně té o letních prázdninách.
    Vidím problém spíše v něčem jiném, jelikož jsem měla možnost poznat systém zdravotní péče ve vyspělejších zemích. Např. v Anglii atd. není tak propastný rozdíl v pravomocích mezi lékaři a dalšími tzv. nelékařskými profesemi s vysokoškolským vzděláním. VŠ zdravotní sestra může v této zemi provádět diagnozy, poslat pacienta k odborníkovi a předepisovat určité formy léků. Stejně jako VŠ fyzioterapeut má lepší postavení, než v ČR. A je to velice správné.
    reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. DÁLKOVÉ STUDIUM FYZIOTERAPIE - Ostatní
  2. fyzioterapie - Ostatní
  3. Fakulta tělesné kultury-fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Studium grafiky a podobných oborů dálkově - Výběr vysoké školy
  5. fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Dalkove studium FIM UHK - Informace o studiu
  7. Fyzioterapie- FTK nebo 3.LF? - Výběr vysoké školy
  8. Příjimačky na magisterské studium fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Fyzioterapie na FTVS nebo 1. Lk - Univerzita Karlova
  10. Jaká je fyzioterapie na FTVS UK? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.