Studium fyzioterapie - dálkově, distančně ???


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.09.2006 10:22:36, Ali, zhlédnuto: 71810x, reakcí celkem: 68Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, ráda bych se v příštím roce přihlásila na studium fyzioterapie. Bohužel denní studium nepřipadá v úvahu. Nevíte někdo jestli povolují individuální studium nebo zda existuje někde distanční studium. Za každou radu budu vděčná díky. AS15

Email: kusova.aseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2010 11:09:05, mo) Dobrý den, reaguji na předešlé reakce a je mi z toho opravdu smutno, z diskuze o dálkovém studiu fyzioterapie se stal dvorek, kde se hašteří kdo a čím je důležitější, já považuji všechny obory ve zdravotnictví za stejně důležité a stejně odpovědné - proč, to snad ani není potřeba vysvětlovat. Jestli si někdo myslí, že by se měl dát ZÁKAZ studia dálkovou formou jakéhokoliv oboru, tak si myslím zase já, že patří do jiné doby a to do doby před r. 1989. Je to přece o tom, jak se nastaví podmínky - praxe a podobně, říct "Jestli si někdo myslí, že dálkově vystuduje fyzioterapeuta ať jde do , nebo jakýkoliv jiný obor..." je nedemokratické a hlavně krátkozraké, jelikož ti, co to dnes hlásají, mohou založit rodiny - mít děti, práci atd. a později si budou chtít dodělat obor, jaký potřebují či chtějí, co pak budou říkat? Ne, nesmím studovat ?
    Pokud je to možné, ti co s tím mají zkušenosti - přivítala bych jakékoliv informace o dálkovém studiu fyzioterapie - co je potřeba, kde se dá studovat, jaká je délka, praxe - prostě konkrétní informace. Kdo chce kritizovat a zakazovat, ať si založí svou diskuzi "Já jsem nejlepší a ostatní studovat dálkově nesmí" reagovat zde
    Email: Pamela.Radostnaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2010 20:04:16, klokan) Btw.: Milé X, co je za nesmysl, že na oboru fyzioterapie jsou jen 2 zkoušky za rok??? Argument "jedna paní povídala" - bomba. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2010 19:59:36, klokan) Jé, to byl ale roztomilý komentář. Bohužel mám pocit, že zdravotnictví znám, stejně jako ty nebo ostatní tady. Výše uvedenou slečnu či paní jsem oslovila sestřičkou, protože tak jsou stejně oslovováni všichni nelékaři. Rozdíl mezi VS a PA znám velmi dobře, protože jsem obor PA studovala chvíli souběžne s fyzioterapií. Takže tento argument je výrazně slabý. A myslet si, že my neneseme odpovědnost za životy je taky velmi neobjektivní, pokud by nebylo našich znalostí, podali bysme pacientovi s kardiostimulátorem elektroléčbu nebo třeba pacientce s 20 let starou Heringtonovou tyčí magnetoterapii. No nevím. Můj předešlý komentář jasně říkal, že ten kdo znevažujě jakékoliv zdr. obory je hloupý. A vy to rozhodně děláte. Nechápu, že máte oblibu v trumfování se, čí obor je složitější, odpovědnější a blá, blá. Každej obor zdravotnictví je stejně důležitý. Tak si to uvědomte a nekritizujte ten, kterým se sami nezabýváte. Tečka. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2010 11:04:02, x) Ještě mimochodem. Nevím, proč tady uražíš zrovna zdravotní sestru?!
    Přečti si výše uvedený příspěvek Džíny z 2.8., právě studentky oboru Všeobecná sestra:


    Překvapuje mě, že student vysoké školy zdravotnicky zaměřené nezná rozdíl mezi Všeobecnou sestrou a Porodní asistentkou.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2010 11:00:27, x) Vážený klokane, Tvůj příspěvek jasně svědčí o Tvé malé znalosti zdravotnictví.
    Zřejmě reaguješ na příspěvek Veroniky, které přestoupila z oboru PORODNÍ ASISTENTKA na Váš obor Fyzioterapie. Za prvé Porodní asistentka není zdravotní sestra! Pokud mezi tímto nevidíš rozdíl, pak se opravdu nedivím, že nemáš na více, než studovat obor fyzioterapie.
    Druhá věc. Ona netvrdila ( ani já ), že je fyzioterapie lehké studium. Ale přece jen, právě Porodní asistentka je jednou nohou v krimininále, protože ona má při porodu odpovědnost za dva životy, může pracovat na Gyn.-porod. JIP, ARO, atd., kde záleží na každé vteřině. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. DÁLKOVÉ STUDIUM FYZIOTERAPIE - Ostatní
  2. fyzioterapie - Ostatní
  3. Fakulta tělesné kultury-fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Studium grafiky a podobných oborů dálkově - Výběr vysoké školy
  5. fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Dalkove studium FIM UHK - Informace o studiu
  7. Fyzioterapie- FTK nebo 3.LF? - Výběr vysoké školy
  8. Příjimačky na magisterské studium fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Fyzioterapie na FTVS nebo 1. Lk - Univerzita Karlova
  10. Jaká je fyzioterapie na FTVS UK? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.