Studium fyzioterapie - dálkově, distančně ???


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.09.2006 10:22:36, Ali, zhlédnuto: 71810x, reakcí celkem: 68Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, ráda bych se v příštím roce přihlásila na studium fyzioterapie. Bohužel denní studium nepřipadá v úvahu. Nevíte někdo jestli povolují individuální studium nebo zda existuje někde distanční studium. Za každou radu budu vděčná díky. AS15

Email: kusova.aseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2011 19:56:50, nikol) já chápu, že někdo "dře" aby měl titul a my ne. Jenže někdo taky musí vydělávat a nemůže si dovolit jentak odejít z práce. Já dělám na rehabilitaci pečovatelku a tento obor bych chtěla vystudovat, protože mě to baví. Jenže se nedělá v blízkosti dálkové studium, takže mám smůlu. Ale miluju takoví ***y, co tady hnedka urážej a myslej si, že jsou kingové, protože celý dny si dřepí ve škole a dloubou se v nose. S tou praxí jsem to měla taky, dřela jsem do roztrhání a ani korunu jsem nikdy neviděla. Tak tady ze sebe nedělejte chudinky. My pracující nemáme právo na studium?? Je to sice náročný obor, ale já dělám s fyzio, tak by to třeba pro mě tolik náročné nebylo. Tak laskavě přestaňte urážet a zatracovat jiní. Díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2011 17:49:37, irena) všem lékařům fyzioterapeutům jen sdělkuju-nedivze se nám co toto studium nemáme a máme o něj zájem ve 30, protože nás život nakonec tímto směrem zavedl, hledáme dálkové studium, ikdyby to mělo bejt přes víkendy ikdby se to mělo studovat 8 let a mezitím byl apraxe.Nebo alespoň obdobné studium....Je to totiž proto, jelikož už nemáme prachy na obyčejné denní krásné studium žel....Není to kvůli onanii nad tituly, ale zdokonalením v tom co nás začalo bavit, udělali jsm esi masérské kurzy a zajímá nás to třeba víc, protože chceme více poradit.I tak se dá, a nejsme lempli a lidé se z anámi vrací...ale jelikož chceme víc vědět, zajímá nás to.
    myslím že nemluvím jen sama za sebe.S11:DS05 reagovat zde
    Email: jirouskova.ircagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2011 17:42:04, irena) pak nechápu proč se to nedá studovat dálkově :-(to prostě člověk studuje co nechce.....-(pak se konečně rozkouká a už na to ale namá prachy....pokud jsou jak píšete jen 2 zkoušky!, anatomie sice není uplná brnkačka, ale není to ani chirurgie, že ano...;)..třeba se jen podceňuje přirozená chuť k výuce, znám x studovaných doktorů, kteří stojí za prd. reagovat zde
    Email: jirouskova.ircagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2011 18:06:38, terka) Musím jedině souhlasit . My co jsme z oboru víme , ostatní ať si říkají co chtějí :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2011 18:05:02, terka) To tvé "pokud vím" si strč někam , když to nevíš jistě . Já fyzioterapii studuji a rozhodně NEMÁM 2 zápočty a 2 zkoušky za rok .. Jen naučit se správně vypalpovat daný sval či podělaný výběžek na kosti ti zabere minimálně rok neustálého učení . Nemluvě o řadě dalších speciálních metodik a praktik , které se musíš dokonale naučit , jinak si jako fyzioterapeut k ničemu . Mám školu každý den minimálně od 8 do 15 + 4 měsíce praxe každý rok . Nejdřív si zjisti jaká je náplň studia fyzioterapie a pak můžeš něco říkat . reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. DÁLKOVÉ STUDIUM FYZIOTERAPIE - Ostatní
  2. fyzioterapie - Ostatní
  3. Fakulta tělesné kultury-fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Studium grafiky a podobných oborů dálkově - Výběr vysoké školy
  5. fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Dalkove studium FIM UHK - Informace o studiu
  7. Fyzioterapie- FTK nebo 3.LF? - Výběr vysoké školy
  8. Příjimačky na magisterské studium fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Fyzioterapie na FTVS nebo 1. Lk - Univerzita Karlova
  10. Jaká je fyzioterapie na FTVS UK? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.