Odvolání na nepřijetí


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.06.2012 16:33:00, Josef Boreš, zhlédnuto: 13524x, reakcí celkem: 149Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den,

jako mnoho z nás jsem se zúčastnil přijímacích zkoušek na PA, ale bohužel jsem byl neúspěšný a skončil jsem na 53. místě . Z civilu "berou" pouze 50 lidí, myslíte si, že má cenu ještě podat odvolání? Určitě jej napíši, za zkoušku nic nedám, ale jaké bych mohl mít, podle vás, šance? :)

Předem děkuji za odpovědi.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 12:46:25, Kate) Tak je to v SISu, já jsem byla 28. místo a na kombinovanou BPS, a přijata... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 10:02:12, Kate) Napíšete sem někdo, až budete mít výsledek z odvolání? Těm, které nepřijmou, se totiž výsledek v SISu nezmění, tak aby někdo nebyl tři dny napnutý, a pak nic... Díky :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2012 23:20:25, Šimon) No myslel jsem to asi tak...rozdíl mezi správou a BP je asi čtyřnásobný co se uchazečů týče a tak je prostě větší šance se dostat na odvolání tzn. procentuelně máš větší šanci.

    U počtů těch odvolání je fakt ,že ten kdo je za hranicí 300. u BP si asi odvolání nepodá.
    Rozhodně neporovnávám kvalitu oborů,vzhledem k tomu ,že jsou oba odlišně zaměřený a vlastní zkušenost se školou nemám.Sám bych teda na správu nešel ,ale zas jsem mluvil s holkou co by na BP taky nikdy nešla.:)
    Takže asi tak.






    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2012 23:48:09, Martina2) jen jsem nepochopila, jak myslíš to, že "na tu správu bys tomu věřil" ...? trošku to na mě působí, že: "jo, správa, na tu při***lou správu vezmou kdekoho, páč se tam tolik lidi zase neženou..." :) tak mě dyžtak vyveď z omylu, budu ráda... :) protože si myslim, že na správu se právě hlásí takoví lidé jako já, co chtěj na POLAC stůj co stůj a radši si zvolí tu schůdnější cestu a ti, co zbydou, se pak budou rvát o odvolání... na BS to podle mě víc vzdávaj s odvoláním právě proto, že je tam tolik zájemců... a podle mě tak 50-60% to jde na BS prostě ZKUSIT a nějaký odvolání už pak neřeší... nicméně oba obory jsou plný, na oba je stejný počet "záložních míst" a my budem čekat, že aspoň 20 studentů z každýho oboru nedalo buď maturitu (je to zlý, ale momentálně je i zlá doba ) a nebo si to rozmysleli :))
    už jen víkend a bude to doma... reagovat zde
    Email: Maz.ecseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2012 23:22:45, Martina2) jj, původně jsem chtěla reagovat na kolegu z 53. pozice, ale asi jsem klikla na reakci u tvýho příspěvku.
    no, mně teď v týndu polil studený pot... během pár dnů jsem měla několikrát nepřijatý hovor z nějakého pražského čísla. už ze zásady nezvedám cizí čísla, páč vždycky pruděj s nějakejma výzkumama a nebo to je operátor. ale tohle číslo bylo docela vytrvalý, tak jsem si ho dala vyhledat na internetu a vyskočilo mi tam: POLICEJNÍ AKADEMIE ČR no a já jsem pracovně v zahraničí, takže panika největší: co já budu dělat?! co když mi v tom odvolání něco chybí?! jak já to doložim?! a ještě mi to tam nikdo pak nezvedal! no, už jsem skoro brečela, když jsem volala domů mámě a všechno jí to řekla. Tý se tam nakonec podařilo dovolat (já už pak zase musela do práce) a oni mi volali, aby mi vysvětlili, jak je to s tím bodováním :) protože jsem jim psala e-mail, že bych to vysvětlit... no, to je celá pointa :)) byla jsem trochu zklamaná, ale zase mě na druhou stranu potěšili, že se takhle snaží - mohli by se na mě vykašlat a nebo mě něčím odbýt... :) reagovat zde
    Email: Maz.ecseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. Odvolání, koleje, FB skupina - Policejní akademie České republiky
  2. Odvolání - nepřijetí z kapacitních důvodů, kombinovaná forma studia - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  3. FIM UHK odvolání - Univerzita Hradec Králové
  4. Nepříjetí odvolání - Ostatní
  5. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  6. Odvolání na polac 2013 - Policejní akademie České republiky
  7. Odvolání - Politologie - Univerzita Palackého v Olomouci
  8. Odvolání 2 - Ostatní
  9. Předběžné nepřijetí - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  10. odvolání na PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.