Zdravotní sestra - zkracené studium Bc.


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.07.2012 20:46:51, Runciter, zhlédnuto: 20358x, reakcí celkem: 59Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJak je to s možností absolventů VOŠ (dis.) - zdravotní sestra - pokračovat ve studiu na Bc ve zkracném režimu? Je to vůbec někde možné? Pokud ano, tak kde? A jaké jsou podmínky? Máte o tom někdo info nebo kde by bylo možné takové info najít?

Email: talmatseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2015 16:31:48, Petr Vondra) Příbram a Duškovka jsou švindlškoly, celkově tak jak to probíhá na 2.LF je to správně, minimálně teorie, ta praxe co popisuješ, už by měla být trochu jiná a více odborna. Nicméně buď ráda že máš seriozní školu, časem to bude jako když najdeš. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2015 14:50:50, Marketa) Také se připojím se svou zkušeností. Jsem absolventka SZŠ a teď končím Bc. studium na 2. LF UK. Během studia od nás hodně holek odešlo. Některé odešly, protože nebyly schopné zvládnout ani na třetí pokus zkoušky už v prvním ročníku, tak šly na Duškovku nebo do Příbrami. Na obou školách excelovaly, patřily nejlepším v ročníku (alespoň nám to tvrdí), každopádně končí stejně jako my, jen s lepšími známkami. Už to samo o sobě podle mě o daných "školách" něco vypovídá. Chápu, že některé holky prostě nemají čas na to, aby se učily na náročné zkoušky na lékařských fakultách, proto jsou na ty horší. Na žádné z těch zmíněných jsem nestudovala, ale znám ty holky, viděla jsem jejich skripta, požadovaný rozsah učiva... mnohdy srovnatelný s náplní studia na SZŠ.

    Co se týká náročnosti studia na LF - pro mě třeba osobně zas až tak těžká LF nebyla, všechny zkoušky jsem dala napoprvé, učila jsem se na ně většinou pár dní. Některé holky se údajně učily ve dne v noci a stejně ty zkoušky nedávaly - nemyslím si, že to tolik souvisí s náročností učiva.

    Za mě osobně tedy zejména s časovou náročností studia - pokud je člověk jen asistent a ne všeobecná sestra, tak má (alespoň na 2. LF UK) strašně moc praxe, jeden týden je každý den 7-15.30 praxe, druhý týden je po-st volno a čt a pá od rána do večera škola. Kombinovat toto se zaměstnáním je vražedné. Navíc na mnohých praxích jsme dělaly pouze ošetřovatelskou práci, hygienu atd., protože staniční neměla čas se nám věnovat např. u léků a kanyl a bez dozoru nás to samozřejmě dělat nenechala, takže za mě cca 70% praxe byl opravdu ztracený čas a zbytečné komplikování života (kdybych byla normálně v práci, naučím se toho mnohem více).

    Tož tak, držím vám dále palce při rozhodování ke studiu a zejména při následné práci.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.10.2014 18:13:25, LOLa) by me zajimalo kolik Bc. titulu z lekarskych fakult mas ty. LOL a jelikoz je ta reakce uplne mimo misu, tak to vidim na Mgr. z nejaky soukromy VS pro ***y. :D reagovat zde
    Email: lolaseznamkacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2014 16:35:58, Inkvizitor) Pokora neznamená sklapnout kufry před neschopnou pipinou s magisterským "titulem", aby se jí to snad nějak nedotklo, ty samice tura domácího. Když už nic jiného, tak takové pipiny představují vážné ohrožení i pro pacienta. A když už se tak oháníš "zkušeností", zeptej se sester věku těsně před důchodem, které měly "jen" zdrávku - obvykle mají zhruba ten samý názor. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2014 07:52:04, Mirka) Milý inkvizitore, četla jsem Tvé příspěvky a nejsou nic jiného než pouhé honění ega. Zřejmě máš nutkavou potřebu si je zvyšovat na sestrách a ženách. Už vůbec nechápu Tvou potřebu se zviditelňovat v diskuzi pro sestry, jak se s námi vůbec můžeš zahazovat. Za svou 20 letou praxi mám na lékaře názor ten, že by se jako hlavní obor na LF měla učit etika a také pokora.
    Ta našemu lékařstvu povšechně chybí. reagovat zde
    Email: sannajuneseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. Zkrácené Bc. studium - Informace o studiu
  2. Zkrácené studium Bc. zdravotnický obor - Výběr vysoké školy
  3. Kombinovaná forma studia - zdravotní sestra - Masarykova univerzita
  4. Diplomovaná zdravotní sestra - Ostatní
  5. VOS vseobecna sestra - Ostatní
  6. Práce v kriminalistické laboratoři jako zdravotní laborant? - Informace o studiu
  7. Navazující studium na bc.zdravotní laborant - Výběr vysoké školy
  8. zkrácené studium po VOŠ - Výběr vysoké školy
  9. medicina, zdravotni sestra nebo fyzioterapie? - Výběr vysoké školy
  10. Zkrácené studium Bc. - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.