Volba mezi VŠO, VŠFS, CEVRO


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.05.2013 10:50:00, Jirka, zhlédnuto: 5612x, reakcí celkem: 80Reagovat na příspěvek
Zdravím, díky mé nerozhodnosti jsem nucen napsat tento příspěvěk, který mi doufám pomůže při volbě vysoké školy. Při prvotním výběru byla moje jednička mezi VŠ VŠEM, ale nyní se tu doslýchám a dočítám samé kritiky a to na vedení této školy. Proto se této volby bojím a snažím se najít alternativní řešení, které hledám v možnostech: VŠO, VŠFS, CEVRO

Nechci být na škole, díky které se mi u budoucího pohovoru práce vysmějou a také si nechci zaplatit titul, jakou tedy vybrat?

Poslední moje otázka zní, jak je to s příjímacím řízením na CEVRO? Trošku se těch příjímaček bojím, protože mi tyto zkoušky nepřipadají jako pouhá formalita. Děkuji za veškeré odpovědi!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2013 23:55:58, donald) ansen: precti si moje prispevky nez mi zacens rikat ze jsem zakomplexovanej, pak zjistis ze vubec nejsem, ale spise ostatni asi jo. ano, ten clovek mel tablet, ja jsem odpovedi hledal na internetu samozrejme, a prosim, nedelej ze studentu vse nadlidi. naprosto normalne se tam opisuje, spoustaa lidi tam za semestr nejde ani jednou, a pote jdou az na zkousky. jinak musim rict, ze asi moc vtipu si neslysel jeste.
    holka ktere to nijak moc neslo a nemohla dale pokracovat prestoupila v ramci vse na jinou fakultu, tam ji uznali celkem dost predmetu a jede dal.
    a ty statnice: pred komisi byl jeden zkousenej a dva na priprave, v momente kdy se zkousenej dozkousel se ti na priprave, vcetne toho zkousenyho poslali na chodbu aby se komise mohla poradit o znamce, to trvalo nekolik minut, behem kterych ti z pripravy si hledali otazky co dostali + ostatni jim radili, proste ze?
    a jen tak zaverem, kvalitu vse nesnizuju, nejsem totiz na urovni jako spousta lidi co soudi cevro aniz by tu skolu znali a pisi jen to co nekde nekdo rikal nebo jenom proto ze to je soukroma skola. takze klidne si zij dale v presvedceni ve kterem zijes, treba i to jak to tam mate vse naprosto poctivy, ale radeji to nikde moc nerikej :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2013 23:35:03, Anse pán pekel) *...kvalitou studia. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2013 23:32:08, Anse pán pekel) Měl u sebe na zkoušce tablet? Kámo, to si ze mě děláš ***? Já na tu školu chodím. A na zkouškách nesmíš používat vůbec nic, co není dovoleno. To znamená ani mobil, tablet a podobné věci. Naopak musíš mít všechno v batohu a za sebou. Na lavici jen čistý papír, který ti rozdají-má razítko, aby se poznalo, že je to opravdu on a propisku, popřípadě kalkulačku. Za podvod jdeš před disciplinárku a hrozí ti vyloučení. Proto pokud neuvedeš, o co se jednalo za předmět a kde, u koho, tak si budu myslet, že jsi jen další debílek, co hází špínu na školu, na kterou nemá bunky.
    Jako zvykl jsem si už na to, že na VŠE nadávají lidi z ČVUT-mnozí z nich jsou neúspěšní uchazeči o studium na této škole, ale že by člověk z CEVRA radil studentovi VŠE při zkoušce, tak to je joke desetiletí! :D
    A mimochodem...,co to plácáš o těch státnicích?:D V případě ústních je tam tak 5 lidí, který si vylosujou otázku, jdou na potítko, kde je hlídaj, a pak jeden po druhým choděj k ústní.
    Na konci jsou vyhlášeny výsledky-známky.
    O jakým vracení je řeč?? Aby viděli, co to je za otázky? Hele, ty jsi fakt nějakej komplexák, to už není možný. :D
    Jediná takováhle věc se stala kdysi na FISU, kdy když si týpek vytáhnul otázku, ale nezdála se mu, tak mu to jedna dotyčná ženská (která už na škole snad není) dovolila vrátit zpět a vytáhnout si znovu jinou.
    Ale to je případ již před dávnými lety (cca 7-10 let zpátky) a v současnosti nic takovýho nepřichází v úvahu ani tam-bylo to de facto selhání jedince, nikoli systémová chyba.

    Katka: O VŠE se nezačíná mluvit pěkně? Jak to myslíš? Myslíš kauzu děkan x studentka na NF? A jak to souvisí s náročností/kvalitou studenta?
    No nijak, jsou to prostě boje o moc na fakultě, thats all. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2013 23:30:59, Anse pán pekel) Měl u sebe na zkoušce tablet? Kámo, to si ze mě děláš ***? Já na tu školu chodím. A na zkouškách nesmíš používat vůbec nic, co není dovoleno. To znamená ani mobil, tablet a podobné věci. Naopak musíš mít všechno v batohu a za sebou. Na lavici jen čistý papír, který ti rozdají-má razítko, aby se poznalo, že je to opravdu on a propisku, popřípadě kalkulačku. Za podvod jdeš před disciplinárku a hrozí ti vyloučení. Proto pokud neuvedeš, o co se jednalo za předmět a kde, u koho, tak si budu myslet, že jsi jen další debílek, co hází špínu na školu, na kterou nemá bunky.
    Jako zvykl jsem si už na to, že na VŠE nadávají lidi z ČVUT-mnozí z nich jsou neúspěšní uchazeči o studium na této škole, ale že by člověk z CEVRA radil studentovi VŠE při zkoušce, tak to je joke desetiletí! :D
    A mimochodem...,co to plácáš o těch státnicích?:D V případě ústních je tam tak 5 lidí, který si vylosujou otázku, jdou na potítko, kde je hlídaj, a pak jeden po druhým choděj k ústní.
    Na konci jsou vyhlášeny výsledky-známky.
    O jakým vracení je řeč?? Aby viděli, co to je za otázky? Hele, ty jsi fakt nějakej komplexák, to už není možný. :D
    Jediná takováhle věc se stala kdysi na FISU, kdy když si týpek vytáhnul otázku, ale nezdála se mu, tak mu to jedna dotyčná ženská (která už na škole snad není) dovolila vrátit zpět a vytáhnout si znovu jinou.
    Ale to je případ již před dávnými lety (cca 7-10 let zpátky) a v současnosti nic takovýho nepřichází v úvahu ani tam-bylo to de facto selhání jedince, nikoli systémová chyba.

    Katka: O VŠE se nezačíná mluvit pěkně? Jak to myslíš? Myslíš kauzu děkan x studentka na NF? A jak to souvisí s náročností/kvalitou studenta?
    No nijak, jsou to prostě boje o moc na fakultě, thats all.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2013 15:34:54, Katka) Škoda, že už mi to nejde vložit pod tebe...
    Ach ty jeden ješito. Zkušenosti s veřejnými VŠ můžeš psát pouze na základě toho, že na nich studuješ - a ne že tam chodíš po chodbě... Víš? :) Já alespoň rok na soukromce mám plus ostatní zkušenosti - takže si to víceméně můžu dovolit. Ale kde se bere ta tvoje odvaha bez osobních podložených zkušeností, to nevím. Souhlasím s tím, že o VŠE se v poslední době taky nezačíná mluvit úplně pěkně. Studenti flákači jsou všude, jen na soukromých VŠ je jich mnohem víc už z principu toho - že mají pocit, že dostanou vše zadarmo, když si studium zaplatí. Nedostaneš se na veřejnou, jdeš na soukromou. Nechce se ti učit, jdeš na soukromou. S mnoha studenty soukromek jsem mluvila a ti, kteří byli schopni se dostat přes své Ego - potvrdili, že jejich školy jsou pro cvičené foxteriéry. Což je jeden z důvodů, proč tam studuje tolik českých politiků apod. :)
    Já jsem gram. chyby nesledovala - s komentem o tom jsi začal ty. Takže nevím, kam s tím směřuješ... A to že se u zkoušek vyhazuje bereš jako známku kvality? To snad nemůžeš myslet vážně... Když je někdo dutej jak bambus, tak si to holt jde zopakovat (ale jen min. % vyhodí definitivně). To je úplně mimo reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Vysoká škola ekonomie a managementu: Skvělá volba pro úspěšnou budoucnost - Výběr vysoké školy
  2. Rozhodování se mezi ČVUT FEL / FJFI - Výběr vysoké školy
  3. CEVRO vs. veřejná vejška??? - CEVRO Institut, z. ú.
  4. Přestup mezi obory OSU - Ostatní
  5. cevro institut - Informace o studiu
  6. VŠFS - Vysoká škola finanční a správní - Právo v podnikání - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  7. CEVRO Institut - Zkušenosti + Info - CEVRO Institut, z. ú.
  8. Špatná volba vysoké školy - Výběr vysoké školy
  9. CEVRO - zkušenosti - CEVRO Institut, z. ú.
  10. Kritické zhodnocení VŠFS - Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.