VŠEM nebo VŠFS?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.07.2013 22:33:43, Anet, zhlédnuto: 2659x, reakcí celkem: 34Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se studiem MBA na těchto školách. Jsem momentálně na Univerzitě Hradec Králové a ráda bych přestoupila na soukromou školu na kombinované studium se zaměřením na marketing. Vzhledem k tomu, že jsem byla na jeden semestr erasmus student, tak bych vyžadovala trošku západnější styl výuky, protože se to s českým stylem výuky nedá absolutně srovnat. Momentálně mi je sympatičtější spís VŠEM, ale pokud mě někdo chce vyvést z omylu, tak prosím do toho :)

Email: aneta.cermanovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 14:38:06, Mickey) Ne, UHK je prostě strašně lehká škola. VŠEM těžká taky zas tak není, ale tak lehká jako UHK asi ne. UHK, UJEP, VŠTEČB, VŠPJ, TUL, UTB a nevím co dalšího. Co to je za školy? Polovina studentů těchto provinčních školek pro opice by na VŠEM, škole ve velkém městě, vyletěla už v prvním ročníku. UJEp a VŠTEČB udělá každej cikána po lobotomii mozku, to je známá věc. Uhk na tom ale není o nic lépe. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 14:17:18, Eva) To mě pobavilo. Tak do bláta, jo? :D To musím říct mámě! :D
    FEL ČVUT bude určitě těžší než FIS. Ale zase na FISU je ta informatika s ekonomickým zaměřením, nebo nevím, jak přesně to popsat.
    Je jasné, že např. 1. LF UK nebo MFF UK budou náročnější než nějaká VŠE, o tom snad nikdo nepochybuje. Jen mi přijde hloupé, když tu někdo vytahuje něco o nějakém gymplu.
    Ta náročnost je přeci limitována taky tím oborem, který studuju. Snad nikdo nečeká, že informatika na MFF UK bude lehčí než ekonomie na NF VŠE. (NF uvádím proto, že je považována jako za jednu z nejtěžších fakult VŠE v současnosti)
    Ale to neznamená, že je ta škola gympl, proboha! :D
    Co by pak měly říkat štramandy na Katolický, Husitský či Evangelický teologický fakultě UK...či Fakultě tělesný výchovy a sportu. Co je pak toto za školy (myslím náročností)? Mám kámošku na Husitský a je to podle ní hooodně lehká veřejná škola, i když od studentů UK dostávaj prej pěkně sežrat, že by je nejradši všechny zrušili, protože jim kazí jméno a pověst.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 14:05:50, Inkvizitor) VŠE má v tomhle nevýhodu, že je poměrně často (podobně jako např. VŠCHT nebo ČZU) vnímána jako jeden blok. Přitom konkrétně u škol je celkem užitečné hodnotit kvality podle toho nejhoršího, co jeden takový "blok" ještě dokáže vypustit jako úspěšné.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 14:03:33, Janek) ekonomické analýze reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 13:58:43, Janek) Ano, s tím souhlasím, to je ta známá mizerná práce z FMV.
    Ale ta je dobře známá mezi všemi studenty VŠE.
    Asi i proto se lidi z FFÚ a NF často studentům z FPH a FMV kvůli tomuto prohřešku šklebí.
    Ono by nebylo záhodno zmínit ani studijní průměry, které ukazují na dosti rozdílnou náročnost fakult/oborů. Např. na NF byl průměrný průměr mého ročníku (jsem nástup r. 2008) 2,7 u oboru ekonomie. Nejlepší průměr byl 1,61, první decil byl do průměru 2,1,..., medián byl 2,5.
    Na FMV mělo průměr do 2,0 cca 80 % lidí.
    To snad hovoří za vše.
    Ale na FMV se ted "vyměnil" děkan, který hodlá přiostřit. Aneb jeho ostra slova "žádný *** na FMV už studovat nikdy nebude"
    Jako je to ***ý, že takovou sračku na FMV nechali projít, co k tomu tak říct, asi pořádný selhání lidskýho faktoru.
    To pak vrhá nepříliš dobré světlo na celou VŠE, a přitom např. současné práce na oboru ekonomie, ekonomická analýza jsou naprosto výborné. (myslím ty obhájené, těch neobhájených je tak cca 30-40 % co semestr) reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. VŠEM versus VŠE - Ostatní
  2. VŠFS vs VŠEM - Ostatní
  3. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  4. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  5. MUP nebo VŠFS???? - Výběr vysoké školy
  6. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  7. VŠFS nebo VŠO?? - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  8. VšFS - Marketingová komunikace - kombinovaná forma - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  9. Studium na VŠEM - rozhodně nedoporučuji !!!!!! - Ostatní
  10. Máte zkušenosti s VŠEM či BIVŠ?Prosím písněte sem. - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.