Zkušenosti s vsprace.cz


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.12.2014 14:47:35, Luděk, zhlédnuto: 2657x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Máte někdo zkušenosti s firmou VSprace.cz? Nabízejí korektury akademických prací a vypracování diplomek atd. Ve vedlejší diskuzi je spousta inzerátů od různých poskytovatelů, ale to je všechno bez referencí. Tahle firma funguje už dlouho a vypadá solidně.
Nemám to pro sebe, tak na mě prosím neútočte, pokud se téma někomu nelíbí ;)

Web: http://www.vsprace.cz/diplomove-prace
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2014 16:45:24, L.) Jsou to podvodnická prasata. Stačí to jako odpověď? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.12.2014 16:19:29, Luděk) V jakém smyslu? Prosím, na nějaké moralizovaní nejsem zvědavý. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.12.2014 17:49:11, ZKA) Napsání závěrečné práce za někoho jiného je podvod, a to z obou stran. Každá slušná škola takovéto studenty-podvodníky vyhazuje od státnic. Kdo tuto základní pravdu nechápe, nemá na VŠ co dělat. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2015 18:29:44, Libor) Zkušenosti mám - a jen ty nejlepší. Nechal jsem si od nich vypracovat část mé diplomové práce a vše bylo v pořádku. Naprosto korektní přístup, sám jsem si vybral autora práce, se kterým jsem později komunikoval.. Obhájil jsem v pohodě :-)

          ZKA - občas lidi můžou mít závažnější důvod než jen to, že se jim nechce psát.. Na mě třeba zbylo takové nudné téma, které by mi pro můj budoucí profesní život vůbec nic nedalo.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2017 15:04:29, Veru) Podvod, spolupraca uplne najhorsia, pre studenta ok, ma moznosti ale ako sposob privyrobku pre spracovatela - cele zle. Spracovatel musi cakat kefy si klient zmysli ci pracu chce ci nie, samozrejme ze si to rozmysli o 5 minut 12 a spracovatel v konecnom dosledku neuvidi ani cent z odmeny. Tolko k tejto "spolocnosti" reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2018 13:17:19, Petra Pavlů) V tomto případě bych se také postavila na stranu firmy. Co vím, fungují snad nejdéle ze všech a mají celou řadu pozitivních reakcí v okruhu lidí, co znám, i co jsem našla na internetu. Pokud už se člověk rozhodně této služby využít, rozhodně bych vsadila spíše na ně, než nějaké jiné "novopečené" společnosti. reagovat zde
    Email: petrapavluseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2020 08:49:29, Michal) PODVODNÍCI - nechal jsem si od nich něco napsat a byl to plagiát. Dostal jsem nejhorší hodnocení. Když jsem chtěl část peněz zpět, tak se vymlouvali a nakonec jsem byl špatný já. A pokud mě začnete napadat, že si to mám napsat sám, tak Vás vyvedu z omylu. Byl jsem dlouhodobě v nemocnici a nemohl jsem práci zpracovat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2023 16:50:23, PeM) Neviem ako vsprace.cz ale vsprace.sk otras, dva mesiace som nedostala ani čiarku, na emaily neodpisuju... Vôbec žiadna reakcia a samozrejme peniaze sú fuč... Vôbec neodporúčam a budem to hovoriť každému!!! ... Pretože som sa na tie podklady veľmi dlhú dobu spoliehala a nakoniec somnou vyebali... reagovat zde
    Email: pem206177gmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Máte zkušenosti s VŠEM či BIVŠ?Prosím písněte sem. - Ostatní
  2. Vaše zkušenosti se studiem -obor cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  3. Vaše zkušenosti s nootropiky - Ostatní
  4. Zkušenosti z prací doma - Ostatní
  5. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  6. ČVUT FD vs DFJP UPCE - zkušenosti - Informace o studiu
  7. zkušenosti s SC&C - Ostatní
  8. Zkušenosti s VŠFS, MUP, Newton collage - Výběr vysoké školy
  9. Zkušenosti s oborem B60 - Bezpečnostně právní studia - Policejní akademie České republiky
  10. MUP MVES zkušenosti absolventu, zejmena Mgr. - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.