
najdu zde nějakého absolventa oboru či někoho, kdo daný obor právě studuje? Vzhledem k tomu, že se na obor hlásím z voš podobného zaměření a zde si chci dodělat vzdělání, tak bych to velice ocenila.
- Primárně by mě zajímalo, jaké jsou zde přijímačky a co od nich můžu čekat? Z infa na webu moc moudrá nejsem, je tam toho málo. Jak zde třeba probíhá pohovor? Jak moc a z čeho jste se učili na písemnou část?
- na fakultě funguje kreditový systém, je tedy možné si dát více předmětů než je minimum a studovat tak rychleji a třeba být hotová už za dva roky? Docela bych si na to troufla, protože v takových zařízeních mám praxe a tak to pro mě nebude úplně nové.
- jak probíhá kombinované studium?
- absolventi, jaké máte uplatnění a co vám studium dalo?
Plus pokud by se našel někdo, kdo má již školu hotovou a prodal by mi skripta a chtěl si tak přivydělat, bylo by to super


Budu vděčná za všechny postřehy a rady

Email: SuSiE333seznamcz