Matika na ČZU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.11.2016 21:01:23, Mona, zhlédnuto: 2948x, reakcí celkem: 32Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChci se zeptat, nejlépe nějakého studenta ČZU jak zvládáte matiku.. Přemýšlím o podání příhlašky na PEF obor spíš více Veřejná správa, ale také uvažuji nad podnikání a administrativou... Jen mám strach abych školu dodělala kvůli matice.. je tam těžká? jaká je úroveň, srozumitelnost.. a jak je to s matikou na VSSR ? Děkuji za odpovědi

Email: monous11emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2017 23:43:04, Věra) Ahoj, chtěla jsem se zeptat ohledně TF na ČZU. Jak je asi tak těžké studium dodělat. Protože se sama trápím na VŠCHT a zvažuji TF s tím, že by to tam mohlo být trochu více lidské a možná i látka probíraná pomaleji, ale do větší hloubky. Děkuji! reagovat zde
    Email: verca9100seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.01.2017 13:20:08, Helena) Povídání o ničem. Porovnáme - li ekonomii na PEF ČZU a ekonomii na UK, což je pouze IES FSV, tak UK vyhrává na plné čáře, je to totiž zřejmě nejlepší ekonomie v ČR. Ostatní obory je zbytečné porovnávat, musiš přece srovnávat srovnatelné, ne?
    Jestli je tolik horších škol než PEF ČZU, to tedy není tak jisté. Ta fakulta je opravdu špatná. Soukromník dostane na jedno místo stovky žádostí a proč by měl brát někoho, koho bude něco učit? Vezme si raději absolventa z takové školy, který už něco dovede.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.12.2016 00:29:48, jv) Nevím, jak na Moravě, ale jinde absolvent Mendelky nebo PEF ČZU na tom při hledání práce není stejně jako absolvent VŠE. Znalosti má každý jiné a tím pádem také třeba toho z VŚE vezmou raději....
    Není nutné vše svádět na známosti, kontakty a praxi, pokud neumí, tak neumí...
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.12.2016 19:24:12, klara) Neboj se různých řečí ostatních týkajících se špatností školy. Tolik škol je horších! ČZU není nejlepší škola jako VŠE a UK .. mimochodem některé obory na určitých fakultách jsou ještě lehčí než na ČZU. Ale tolik škol, kolik vydá titulů skoro zadarmo je mraky, a poté mraky těch vystudovaných.. Pořád máš určité znalosti z této školy, že se ve světe neztratíš. :) UTB, apod je níže.. a co pak takové různé instituty, které nemají ani akreditovaného českého bakaláře a studuješ jen americký studijní program, který v ČR není uznán... a pořád tam lidi studují, pořád se tituly vydávají a pořád lidí chodí do nově nalezených prací.. Jestli pudeš pracovat k soukromníkovi tak mu je to většinou jedno. Naučí si tě on :) reagovat zde
    Email: klaryskaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.12.2016 19:10:55, Mona) díky za odpověď! :) a ano, tenhle názor na vystudování nejen pro titul je dost častý. Mám kamarády na VŠE, MU, MENDELU, co studují ekonomické obory a co tak vidím je to jedno.. co není jedno tak znalosti, ten má každý jiné. Ale jinak, stejné dokončené vzdělání, stejný titul a stejné hledání práce. Dost lidí říká, že zaměstnavatelé se dívají na absolvovanou VŠ, možná tak v Praze, ale u nás na Moravě opravdu ne. Dobrou práci si najdeš i se základní školou. (kamarádce se poštěstilo) Jde o známosti, kontakty a praxi.. Je to smutné že student z VŠE a MENDELU je na tom úplně stejně při hledání práce a přitom musel třeba víc dřív, aby dosáhl na titul.. Pro mě je důležité abych při škole zvládala i nějakou náročnější brigádu a tím se mohla na škole udržet a aspoň nějakou v životě mít. Na základce jsem byla v matematické třídě. Teď jsem na gymplu (a s matikou si moc netykáme :D), ale má rodina si nemůže dovolit mě držet na škole další 3 nebo 5 let. Takže opravdu vybírám v kategorii méně náročných :D .. reagovat zde
    Email: monous11emailcz


Podobné příspěvky:
  1. VŠO praha letecké služby-matika - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  2. Matika na opf v Karvine:/ - Ostatní
  3. Matika na FES UPCE - Univerzita Pardubice
  4. CZU- VSRR náročnost, matika... - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. Pomoc!!! - Matika - matice - Ostatní
  6. Matika na ČVUT - Informace o studiu
  7. Matika na FEL CVUT - České vysoké učení technické v Praze
  8. Matika - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. matika na VŠE - Informace o studiu
  10. Matika - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.