Skryté sluchátko


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.12.2018 10:41:16, Lukáš, zhlédnuto: 663x, reakcí celkem: 24Reagovat na příspěvek
Máte někdo zkušenosti se skrytým sluchátkem u zkoušek? přemýšlím, že bych si o něj napsal ježíškovi.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2018 21:05:41, x) Ano, jednoho jsem s tím přistihl. Drzost takového počínání mě vedla k tomu, že jsem důsledně dbal na to, aby celá věc skončila až před fakultní disciplinární komisí a zasadil jsem se o jeho vyloučení. Zasazoval bych se i pro zákaz opětovného přijetí po dobu nejméně pěti let, ale to stávající fakultní pravidla neumožňují. A to podotýkám, že můj předmět, i když je povinný, má velmi dobrou průchodnost i hodnocení studentů. Dokonce (a proto se nepodepisuji) pokud je to jen trochu možné, snažím se z každého nešťastníka na třetím termínu vydolovat alespoň něco, abych si mohl formálně obhájit, že to E není "z milosti"...

    Takže pokud si pohráváš s myšlenkou na jeden z nejhorších akademických zločinů, zamysli se nad tím, proč vlastně studuješ na vysoké škole. Pokud ti jde jen o diplom, je tolik škol, na kterých je studium v zásadě jen formalita. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2018 12:33:18, Jarek) To musel být amatér, já to používám už dlouho a na to nikdo příjít nemůže, jde jen o tom mít trochu delší vlasy a je to :-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2018 12:37:51, .) Jistě. A teď bych prosil tu o pejskovi a kočičce. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2021 21:41:33, Pavla) Ani ty vlasy nemusí být delší, já je mám krátce střižené a sluchátko používám i tak :) Záleží na velikosti sluchátka, existují už i malinké :) reagovat zde
      Email: pavlinka_balabanova061995emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2018 11:22:45, Lukáš) A tomu je teda opravdu dobře rozumět? nechrčí to třeba? nebo není to slyšet i do okolí? jaké sluchátko máte? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2018 09:23:12, v) Především je to vidět. Vždy. Ten "pozitivní ohlas" je buď hlupák, se kterým se zkoušející nechtěl špinit, nebo, a to je pravděpodobnější, člověk, který ten krám prodává. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.12.2018 11:57:00, primitív) Tuty stresy s podvody se skrytými sluchátky apod.do toho bych nikdy nešel. Slyšel jsem ale, že je možné investovat do "studia v zastoupení/převleku". Takto asi lze "vystudovat" i těžkou státní školu. Existuje spousta inzerátů, co to nabízejí. Nevím, jak , jestli si musíte bejt podobný, nebo jestli stačí, aby souhlasilo pohlaví. Asi si vypůjčí občanku, maturitní vysvědčení a jde a udělá přijímačky. Dále si pravděpodobně nechá vystavit index a předpokládám, že celou univerzitu vystuduje zákazníkovým jménem. Nakonec mu předá diplom a vysvědčení o SZZ znějící na zákazníkovu osobu a inkasuje poslední doplatek ceny. Jak jednoduché, vy se zatím nemusíte vůbec stresovat a dál podnikat, kšeftovat. Ale stejně je to hrůza, copak nějaký bláznivý učitel/ filosof/ psycholog takto vystudovaný, ti snad jsou pak jen k smíchu, ale děsím, že takto vznikne nový "lékař", který pak "léčí" skutečné lidi. To je fakt o ústa. Pevně doufám, že university mají opatření, že ten který úspešně studuje je skutečně ten, za koho se vydává. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.12.2018 14:27:54, Jarek) Podívejte se na eshop https://www.1obchod.com/ tam ho prodávají, nejlevněji a je mu velice dobře rozumět, vůbec to nechrčí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.12.2018 14:27:55, Jarek) Podívejte se na eshop https://www.1obchod.com/ tam ho prodávají, nejlevněji a je mu velice dobře rozumět, vůbec to nechrčí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2021 20:38:28, Petr) To jsem použil u opravných maturitních zkouškách a super ! doporučuji :D reagovat zde
    Email: petrmalyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2021 07:58:57, TerkaJ) Já sháněla nějakou takovou pomůcku ke státnicím a nakonec jsem dala na radu kamaráda, pořídila jsem na spyexpert.cz a dopadlo to úspěšně :D reagovat zde
    Email: tereza.junseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2021 16:29:47, Karlos) Taky jsem několikrát použil sluchátko ze spyexperta, naštěstí na to nikdo nepřišel :D Celkově si myslím, že skryté sluchátko je šikovný zlepšovák :) reagovat zde
    Email: karel-kratkycentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.04.2021 10:12:47, Jeňa) Takové sluchátko je celkově super věc, jen učitelé bývají čím dál více podezíraví mi přijde reagovat zde
    Email: Jenys.llorisemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.04.2021 19:29:35, Tonda) To jo, u nás na škole jeden z profesorů vážně přemýšlí o tom, že k distanční zkoušce bude vyžadovat dvě webkamery - jedna zepředu na nás a ta druhá bude zabírat zbytek pokoje :D no, i kdyby to chtěl, pohybuju, že k tomu má nějakou legislativní oporu... Naštěstí ta sluchátka pořád použít docela jdou :D reagovat zde
      Email: tonda.barak.9884emailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2021 21:49:58, Jurasek) To rozhodně je, vždycky jsem byl proti nějakému podvádění, ale mikroekonomie mě donutila - tento předmět jsem opakoval a nechtěl jsem dopustit, abych kvůli jednomu jedinému nezdaru nebyl připuštěn ke státnicím. Vše pro mě dopadlo dobře a teď můžu být vysmátej :D reagovat zde
      Email: jurasek.novotnacek997emailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2021 15:01:03, Shornas) Mikro je peklo, no :D Byl jsem na tom stejně, nakonec jsem to nějak zvládl... Kde jsi sluchátko pořizoval? I když jsem ho dosud nevyužil, čeká mě ještě rok, takže se to bude hodit :D reagovat zde
        Email: johnyshornas99emailcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2021 21:33:39, Jurasek) Jo, je to super věc... Pořizoval jsem na spyexpert.cz, pokud sháníš taky, tak doporučuju mrknout tam :) reagovat zde
          Email: jurasek.novotnacek997emailcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2021 09:20:43, Shornas) Díky za tip, sháním a dost poctivě, prošel jsem snad celý internet a sháněl informace o poskytovatelích v České republice a spyexpert.cz z toho zatím vychází dobře, takže objednávám tam. Teď už je sice klid, ale na další dvoje zkouškové se to určitě hodit bude :D reagovat zde
            Email: johnyshornas99emailcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2021 20:19:55, Prichy14) To si piš, že bude. Já to říkám pořád - vysoká škola mě naučila týmové spolupráci víc, než cokoliv jiného :D reagovat zde
              Email: prichy14_brnoemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.04.2021 19:17:46, Ruda) Určitě nemá, nicméně tím tempem, jak teď pořád něco mění, se může snadno stát, že ji mít brzy bude reagovat zde
    Email: Ruda.taborsky0012emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2021 11:40:44, Pokec) Mám a jedině pozitivní, taky kvůli tomu jsem jednu ze zkoušek udělal, jinak bych byl v pytli :D Kupoval jsem na spyexpert.cz a můžu doporučit, pokud na to člověk spěchá, tak ideální příležitost, protože jsem sluchátko měl hned doma :) reagovat zde
    Email: johny_pokorny1999emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2021 10:01:15, Szotek) Souhlasím, spyexpert.cz je za mě top. My odtud máme zabezpečení domu a na základě dobrých zkušeností s nimi jsem zainvestoval i do sluchátka, co si budeme, při zkouškách se to hodí :) reagovat zde
    Email: jakubisko999emailcz

Podobné příspěvky:
  1. Mini sluchátko do ucha - zkušenosti - Ostatní
  2. Skryté kamery - Volný čas
  3. ŠPIONSKÉ MINI SLUCHÁTKO - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.