Nejlehčí Mgr./Ing.


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.06.2019 19:21:25, jey, zhlédnuto: 952x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hledám něco, jako bývala Vysoká škola obchodu a sportu a jí podobně "továrny na diplomy". Prosím nemoralizujte, má potřeba pramení čistě ze stupidity zákonů. Mám dlouholetou praxi, která však nutnost mít dokončené magisterské vzdělání neomlouvá. Škola samozřejmě musí být akreditovaná. Pokud by byla možnost získat titul jen za diplomovou práci, bez účasti na seminářích, vůbec bych se nezlobil :-)...A ať je klidně někde v Srbsku, na prestiži mi rozhodně nesejde.

Má zde někdo přehled i o těchto školách? Pochopím potřebu kvalitního vzdělání u mladých lidí, ale trápit se v mém věku již nemám zapotřebí. Mám svou specializaci studium je pro mne jaksi neefektivní.

Děkuji.

Email: smoulatorgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2019 15:46:16, trapáček) dnes lze titul zakoupit prakticky z každé VŠ. Jde jen o cenu. Člověk ji vaším jménem vystuduje. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2019 15:07:09, jey) Neměl jsem ani tak na mysli podvod. Prakticky v tom asi rozdíl nebude, ale slyšel jsem např. to, že na právech v Polsku se ani nedělají státnice, jen se koná obhajoba diplomová práce. Přitom se jedná o relativně prestižní školu. Předpokládám tedy, že by měli existovat i další podobné školy. Na základě dohod o vzájemném uznávání vzdělávání není nutná nostrifikace. Bohužel však nemám dostatek informací o podobných studiích, což mne v době, kdy mají VŠ vzdělání i kadeřnice (nic proti), poměrně deprimuje. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2019 17:37:01, Cevin) Dobrý den, úpdařilo se Vám získat nějaké informace? Byl bych vděčný za nějaký tip :-) Děkuji reagovat zde
        Email: cevinseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2022 23:11:28, student) Také bych rád se dozvěděl pertinentní info o snadnějším magisterském studiu jako ten originální žadatel , Díky! reagovat zde
        Email: adresaskolagmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2022 23:19:23, student) Dobrý den ,
        prosím Vás dostal jste nějaké pertinentní info o snadném magisterském studiu, jak jste se tady ptal ?
        Také by se mě to hodilo.
        DĚKUJI!
        Student reagovat zde
        Email: adresaskolagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 19:53:02, x) Nejsnadnější je program Právo a právní věda na Právnické fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. Tato fakulta má pověst továrny na diplomy. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:17:45, JUDr.) Mě vyhodili z Právnický fakulty Janka Jesenskýho Vysoký školy Danubius ve Sládkovičovu, magistra z práva a rigorózní řízení jsem tak vykonal právě na Právnický fakultě Univerzity Palackého oba s výborným prospěchem. Takže na tom něco bude. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Nejlehčí státní VŠ? - Výběr vysoké školy
  2. Nejlehčí vysoká škola - Ostatní
  3. Nejlehčí vysoká škola a studentský život - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.