Univerzita Jana Amose Komenského


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.06.2007 09:08:18, Lenka, zhlédnuto: 42630x, reakcí celkem: 168Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všichni, prosím vás, můžete mi napsat své názory na tuto školu? Jedná se mi o kombinovanou formu studia v oboru Evropská hospodářskosprávní studia. Jak studium probíhá, jak moc je škola náročná atd. Jaké předměty se vyučují a prostě všechny možné informace. Moc děkuji ;)

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2014 16:55:59, Roza) Převis je jen na psychologii, tam z tisíce berou pár desítek, ale to není celá FF UK, ostatní obory berou třeba okolo poloviny, celkově za celou FF UK je to pak asi třetina. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2014 15:12:33, ericha) Hlavně lidi...život nené o tom, co máte za školu, ale jaký jste..jaký jste v práci..a většinou ty šprti z VŠ jsou v praxi nepoužitelný, nemají selský rozum a dělají vědu o vědě - takže velké prd:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2014 15:09:21, ericha) Nemám ráda ty namachrovaný mladý týpky, co si myslí, že když studujou UK nebo MU jsou elitou národa a ostatní je pro ně hmyz...UJAK frčí a je o něj zájem...studuju tam dálkově při práci a myslím, že to je ideál..ono při práci a s dětma se studuje dost náročně...učitelé jsou někteří moc fajn, někteří přísnější, ale největší prudiči jsou ti, co nemají žádnou praxi z oboru akorát ze školství, takový ty teoretici, co do vás hustí jen pojmy a prudí...to podle mě není dobrá příprava do budoucnosti..studovala jsem VOŠ, UJAK i státní VŠ a z té státní jsem odešla, protože té teorie bylo až moc a je mi v praxi k ničemu...navíc mě to vůbec nebavilo, VOŠ byla zaměřená na praxi a UJAK je tak napůl...No mimochodem "elita" je asi po celým světě, protože všude na světě se za školy platí, jen u nás ne, ale to taky nepotrvá věčně..takže za pár let budou sypat všichni:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2014 03:31:41, Romanka) Ahojky studovala jsem na UJAk a myslela jsem si že takhle nějak vypadá vysoká škola bylo to lehčí než na střední a hodně času na zábavu zkoušky byli po dvou dnech učení a průměr aspiroval na červený diplom proto jsem se hodně divila když jsem ted viděla kámošku jak těžké věci se učí na jiné taky humanitní škole co tam po nich všechno nechtěj vědět no prostě mazec jak to hrotěj. To my na UJAk sme měly svoje speciální učebnice které nejsou zas moc tlusté a je tam všechno. Proč se zbytečně moc učit co užívání života ne? S10
    Neváhejte bylo to tu moc fajn tuhle školu doporučuju. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2014 00:00:46, Inkvizitor) Vzhledem k tomu, že právo je poměrně národně specifickou záležitostí, je uznání právního studia v jiném státě, byť fyzicky absolvovaného zde, vždy problémem. No a pokud je jediným důvodem "zahraniční akreditace" jen "obelstění" akreditační komise, je jasné, že žádná slušná škola takové "vzdělání" nenostrifikuje a žádná slušná profesní organizace neakceptuje. Asi bys nechtěla, aby tě léčil lékař, který medicínu vystudoval korespondenčně v Tomsku (a to ani kdybys věděla, že Sibiřská státní lékařská univerzita není zase až tak špatná škola). reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. info o univerzite jana amose komenskeho - Informace o studiu
  2. Univerzita Jana Amose Komenského - názory - Výběr vysoké školy
  3. VŠ J.A.Komenského - Ostatní
  4. VS Jana Amose Komenskeho - Ostatní
  5. MUP (Metropolitní univerzita Praha) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  6. VŠ Komenského - Ostatní
  7. Dopravní fakulta Jana Pernera - Univerzita Pardubice
  8. Metropolitní univerzita Praha - Ostatní
  9. Slezská univerzita v Opavě - Celoživ. vzdělávání - Slezská univerzita v Opavě
  10. Vše fakulta managementu nebo Mendelova univerzita Ekonomika a management???????? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.