Univerzita Jana Amose Komenského


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.06.2007 09:08:18, Lenka, zhlédnuto: 42630x, reakcí celkem: 168Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všichni, prosím vás, můžete mi napsat své názory na tuto školu? Jedná se mi o kombinovanou formu studia v oboru Evropská hospodářskosprávní studia. Jak studium probíhá, jak moc je škola náročná atd. Jaké předměty se vyučují a prostě všechny možné informace. Moc děkuji ;)

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 14:31:08, Evinka) To psal někdo ze studijního? Když jsem na škole byla já tak tam byla taková nepříjemná a neochotná babice že to vypadalo že spíš já mám sloužit ji! A nejlepší to je ted před státnicema každej ví nic a somruje vypracovaný otázky a ještě se na vás zlobí že toho je tak moc protože se celý ty roky nic nenaučil a na všechno sral. Ke zkouškám žádná literatura nikdy nebyla třeba :D Neznám holku nebo kluka kterej by se učil dýl než dva dny když chtěl jedničku. Vzdyt máme všechny otázky ke všem zkouškám vypracovaný a učitelé to neměnej. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 10:58:09, Milda) Studoval jsem dálkově postupně na třech školách, takže si myslím, že můžu reálně porovnat. Předně, nejpodstatnější je určitě studovat obor, který Vás zajímá, ve kterém se nebudete "topit" a motivuje Vás ke znalostem a nejen k dosaženému titulu. Osobně mohu jen potvrdit, vystřídal jsem to od podnikové ekonomiky k managementu, po hospodářskou politiku, která mi "sedla" nejvíce. Co se týče této školy. Předně nesnáším argumentaci lidí, kteří si myslí, že soukromé vysoké školy dávají tituly studentů, výměnou za to, že si platí studium, tenhle dojem jsem tady rozhodně neměl. Každá škola má jiné možnosti, myslím tím spíše ty technické, ale pro mě byl nejdůležitější dojem v přístupu vyučujících ve výuce a podpora studijního oddělení, tady mohu jen chválit. Na škole vyučují i takové vědecké kapacity, které zároveň vyučují na vyhlášených státních školách, tím chci říci, že přístup ke znalostem na zkouškách je hlavně na vyučujícím. Mohu jen potvrdit, na státních zkouškách nebyl den, kdyby někdo "nevyletěl". Tahle škola je hlavně o samostudium, aspoň v mém oboru tomu tak bylo. Takže to nejpodstatnější je jen a jen na Vás. Vyučují se snaží na přednáškách Vám předat opravdové znalosti tématu, nejen odpřednášet, ke zkouškám máte danou doporučenou literaturu a dané okruhy témat. Celkově musím pochválit, především snahu studijního oddělení, "být tu pro Vás". Tak hodně zdaru! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2013 13:36:32, Teta Filomína) Proti UJAKu já osobně nemám nic, tohle bude můj druhý příspěvek na stránkách a první v této diskuzi.
    Osobně chci jen varovat. UJAK je snad NEJHORŠÍ škola v ČR. Pokud si neudělalala přijímačky, měla sisi raději rok počkat. Pokud UJAK volíš jen proto, že je to osvědčená dávačka, tak se pak nediv, jakou má pověst.
    Jsem ráda, že před školou můžu varovat ty, kteří nejsou hloupí, ale jen naivní a dali by se třeba z***nout agresivní kampaní, která na vás útočí v rádiu, metru atd. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2013 13:06:54, Lulda) *... to, že si to třeba ty chceš myslet, to už však nikoho nezajímá..., nemá reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2013 13:02:14, Lulda) 1) Doporučuju skvělou knihu známého sociologa Benjamina Ginsberga The Fall of the Faculty z roku 2011.
    2) Vysoké školy, které fungují jako firmy, jsou zoufale neefektivní a přinášejí velmi nízkou kvalitu. Zároveň se neuvěřitelně byrokratizují, jsou to v podstatě továrny na tituly, jejich management je nákladný, jedná se o velmi nesvobodné prostory." (Noam Chomsky)

    K tvé argumentaci:

    Prestižní školu? :D :D Vtip dne? Asi nemáš moc páru, které instituce jsou ve školství (odbornou i širokou veřejností) považovány za prestižní, vid? To je třeba MU, UK, VŠE...
    UJAK není a nikdy nebyl prestižní. To, že si to ty třeba chceš myslet, to už však nikoho nezajímá.
    No, učnák sice nemám, ale na UJAKu je takovejch lidí více než dost..., není tajemstvím, že si tam titul dodělávaj hlavně číšníci, ***báby, kadeřnice a trafikantky, občas i nějakej politickej prominent, kterej si jen zajde pro zápočet, aniž by vykonal nějakou zkoušku... (ale nic proti nim, každé povolání je důležité, jen konstatuji holá fakta)
    P.S. Jako sorry, ale těch pár tisíc za semestr by nebyl problém zchrastit, ale proč se diskvalifikovat už před začátkem hry? K tomu nevidím sebemenší důvod, pokud však dotyčný nemám onen výše zmíněný syndrom. S06
    reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. info o univerzite jana amose komenskeho - Informace o studiu
  2. Univerzita Jana Amose Komenského - názory - Výběr vysoké školy
  3. VŠ J.A.Komenského - Ostatní
  4. VS Jana Amose Komenskeho - Ostatní
  5. MUP (Metropolitní univerzita Praha) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  6. VŠ Komenského - Ostatní
  7. Dopravní fakulta Jana Pernera - Univerzita Pardubice
  8. Metropolitní univerzita Praha - Ostatní
  9. Slezská univerzita v Opavě - Celoživ. vzdělávání - Slezská univerzita v Opavě
  10. Vše fakulta managementu nebo Mendelova univerzita Ekonomika a management???????? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.