Porodní asitence po gymplu?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.10.2011 18:08:22, Sofie, zhlédnuto: 1226x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, už nevím, koho se mám zeptat o radu, tak píšu sem.
Jsem v maturitním ročníku na gymnáziu,S15 baví mě biologie a chtěla bych se uplatnit někde ve zdravotnictví. Na gymplu chodím do seminářů chemie, biologie, biochemie a fyzika.
Mám problém, na medicínu si netroufám, chtěla jsem zkusit studovat na LF v Brně obor porodní asistence, všeobecná sestra nebo třeba zdravotní laborat, ale mám strach, že nebudu stíhat v praxi, protože nejsem ze zdrávky.
Já vím, že v chemii budu mít třeba maličko náskok, ale ta praxe mě děsí.Teď vím, že byla chyba jít na gympl, ale co už nadělám.
děkuju za všechny odpovědi...
S.


Email: KKKopretinaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.10.2011 22:10:19, Hana) Ahoj, studuju bc. všeob. sestru a znám strašně moc holek, co šly po gymplu na porodku. S praxí žádný problém, začíná se od začátku a na gympláky se bere ohled. Na všeobecnou nechoď, nekaž si život :) reagovat zde
    Email: handysemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2011 16:52:14, mischell) ahoj, já mám taky gympl a studuju dálkově na porodní asistentku (jsem momentálně na mateřské, takže na denní jít nemůžu). na oboru je to u nás tak 50:50 gympl:zdravka, takže bych se toho vůbec nebála. U prezenčních tam je ten rozdíl snad ještě větší, tam mají z celého ročníku zdravku snad 3 holky, zbytek má gympl nebo zdravotnické lyceum,kde žádnou praxi taky neměli:) Takže to určitě zkus, držím palce:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kam po gymplu na VŠ? - Výběr vysoké školy
  2. Porodní asistentka LF MUNI- informace, náročnost. - Masarykova univerzita
  3. PORODNÍ ASISTENTKA - studium a uplatnění - Ostatní
  4. Porodní asistentka - Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.
  5. STUDIUM PORODNÍ ASISTENTKA - Informace o studiu
  6. Navazující studium pro porodní asistentky - Informace o studiu
  7. Porodní asistence- Brno, kombinovaná forma - Informace o studiu
  8. porodní asistentka - Pardubice - Univerzita Pardubice
  9. Je obtížné studium na VŠ, když tam nejdu z gymplu? - Informace o studiu
  10. Studium porodni asistence na FZS Pardubice - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.