VŠP diskuze - rozšířené názory - noví podnikatelé - hodnocení - nej - soukromá VŠ


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.11.2014 08:40:53, Dalibor, zhlédnuto: 5495x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekSdílím komentář, se kterým se plně ztotožňuji - mám pocit že v nižších ročnících se začíná scházet daleko více lidí, kteří mají o studium zájem a chtějí využít dobré podmínky školy ve svůj prospěch. Doufám, že takových studentů bude u nás jen přibývat.

\\'\\'konator
4.11.2014 | 06:43
Druhá vysoká škola kterou navštěvuji takže můžu srovnávat. S náplní studia jsem naprosto spokojen stejně jako s přístupem a požadavky vyučujících. Velmi oceňuji fakt, že nemusím trávit tolik času učením doma, protože se vyučující snaží předat co největší množství informací na přednáškách a cvičeních. Skvělý je třeba i podnikatelský inkubátor, kde mají aktivní studenti a jejich projekty zelenou. Škola se snaží podporovat studenty v začátcích podnikání celou řadou programů a ti, kteří jsou chytří, je využívají. Jsem moc rád, že mám ve skupině celou řadu perspektivních lidí, kteří mají o studium a o problematiku podnikaní opravdový zájem. Na druhou stranu jsou zde i zastánci stylu hlavně to nějak odsedět a snad mi to pak dají, ale ti jsou asi všude. Doporučuji lidem, kterým připadá podnikání atraktivní a chtějí se v této oblasti rozvíjet, aby se v blízké budoucnosti stali svými vlastními pány :-)

Email: konydaliborseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2015 12:41:43, lucillka) Uvažuji o této škole, jsem na mateřské a již delší dobu ze střední školy...
    Mohla bych se prosím informovat od někoho kdo zde studuje nebo studovat, jak probíhá motivační pohovor, co si připravit apod.
    Děkuji za reakce ;) reagovat zde
    Email: duslucycentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2015 20:14:33, zdeněk) A jaký obor byste chtěla studovat? Jestli něco z ekonomiky, tak v Ostravě od loňského roku působí i další soukromá vyskoká škola se studijním oborem Mezinárodní vztahy - Hornoslezská vysoká škola obchodní. Tak se zkuste zeptat třeba i tam. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2015 02:00:46, Lulu) Je úplně jedno, co jim řekneš, vezmou tě v každém případě. Pokud se chceš za své vzdělání stydět, tak doporučuji, jinak zamiř na nějakou jinou školu, jsi na mateřský, máš dost volného času, snad nepotřebuješ dávačku, omg. ;) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.04.2015 10:53:31, Míša) Trochu opožděně reaguji. Já sama jsem absolventkou této školy, ale zpět už to nevezmu. Na Ing. jsem pokračovala jinde, ale to asi není podstatné. VŠP se chlubí tím, že tě "naučí" podnikat. Nenaučí. Někteří absolventi pomalu ani neví jak si založit živnost a ti podnikající studenti paradoxně často neudělají ani státnice napoprvé (kolikrát ani napodruhé). Neříkám že zde nejsou lektoři z praxe, ale těch opravdu užitečných v tomhle směru je žalostně málo. Kromě toho Vysoká škola podnikání prezentuje své absolventy jako uplatnitelné na trhu. Ano, 90% z těch úspěšných totiž pracuje u rodičů nebo známých. Ale o tom by se dalo diskutovat celý den. A co se týče tvé otázky - na motivační pohovor si nemusíš připravovat nic :) ale to už jsi asi zjistila :D pokud ses ale stále nerozhodla, tak souhlasím s doporučením v předchozím příspěvku .) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2016 06:03:20, bikerbob) Dobrý den Míšo, chtěl jsem se zeptat, kde jste pak pokračovala na další škole?? Sám jsem absolventem VŠP v bakalářském studijním oboru a a chci si udělat úplné vysokoškolské vzdělání, jen zvažuji kde... reagovat zde
          Email: amigo.amigosseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2016 09:23:53, koz) Můžete zkusit magisterský studijní program oboru Mezinárodní vztahy na Hornoslezské vysoké škole obchodní v Ostravě. Zítra (19. 02. 2016) je den otevřených dveří!!! Přijďte se podívat... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2017 13:01:30, sylva) Zdravim,

    ma nekdo zkusenosti s kombinovanym studiem v Praze obor Soukromopravni studia ci Pravo samotne?

    diky moc za jakekoliv info reagovat zde
    Email: sylvie.kocisovagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2017 13:30:05, J.) Dovoluji si upozornit na to, že obor Právo v programu Právní specializace není ani po absolvování bakalářského i navazujícího magisterského studia uznatelným ekvivalentem oboru Právo a právní věda na právnické fakultě (UK, MU, UP, ZČU), absolvent není a nikdy nebude plnohodnotný právník, tedy nebude mít v ČR přístup k regulovaným profesím - i pro většinu potenciálních zaměstnavatelů bude mnohem méně zajímavý než absolvent právnické fakulty. Zejména skutečnými právníky bude pokládán za nepodařenou nápodobu právníka. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2017 17:38:51, Jakub63) Řekl bych, že právě tohle je jeden z největších přínosů prestižní soukromé školy, síť kontaktů do dalšího podnikání. Pro velkou skupinu studentů je to tak celkem přirozená další cesta. Když neselžou hned na začátku (zajímavý článek: https://comeflexoffice.cz/clanky/negativa-podnikani-a-jak-se-jim-branit, tak se jim většinou v podnikání později velice daří. reagovat zde
    Email: jakub.potocnikseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  2. Druhá vysoká škola - soukromá/veřejná, názory+zkušenosti - Výběr vysoké školy
  3. Proč nejít studovat VŠCHT, názor, hodnocení, studium - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  4. VŠE FPH vs FFÚ (BP) pro wannabe podnikatele a rádoby investora - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. VŠEM - hodnocení dosavadního studia - Ostatní
  6. Hodnocení Ing. studia na VŠEM - Výběr vysoké školy
  7. VŠE nebo soukromá VŠ, která škola má hlubší zaměření v oboru, možnost studia v zahraničí? - Výběr vysoké školy
  8. VŠ Karla Engliše, Brno - názory? - Výběr vysoké školy
  9. Soukromá? Toť otázka... - Informace o studiu
  10. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.