Jakou VŠ s oborem informatika si vybrat?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.12.2014 17:22:52, SonyFalko, zhlédnuto: 1797x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Ahoj.

Chtěl by jsem se zeptat, jestli náhodou někdo neznáte nějakou dobrou VŠ s oborem informatika, kde mě toho jako lajka naučí hodně (žádné samostudium) a kde to není moc těžké (minimum matematických a fyzikálních oborů). Budu rád za jakoukoliv radu.

Váš SonyFalko.

Email: martin.kirschner87gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2014 19:15:26, Julka) samozřejmě hellS13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2014 16:34:14, Julka) Já teda od mnohých současných studentů FELu slyšela, že "hel on fel" už zdaleka neplatí, alespoň ne v obtížnosti, že třeba oproti Matfyzu je to už docela pohoda, ale asi fakt záleží na oboru, třeba ty ekonomické (ekonomika a energetika) jsou údajně ještě lehčí než třeba na VŠE, ale ty technické mohou být místy dost obtížné, to je mi jasné.
    FIS se podle mě zaměřuje spíše na matematicko-ekonomické modelování..., ta informatika tam, to bude spíš taková ta "manažerská it". reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2014 16:09:01, Trdlo) Tak proč se říká, že odpadlíci z Matfyzu končí mnohdy na Felu/Fitu ČVUT, kde to zvládají o něco lépe? Proč si na FITu dělají srandu z toho, že vedle Matfyzu sídlí blázinec a podobně? Podle mě je Matfyz nejtěžší. A srovnávat ho se "soft" (= ne studium na programátory) informatikou na VŠE je asi trochu vedle. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2014 16:01:03, Trdlo) Na VŠE jsem informatiku nestudovala, údajně nepatří mezi ty nejtěžší obory, ale podle mě to popisuješ dost vzdáleně realitě. Tedy pokud se FIS od ostatních fakult VŠE nějak zásadně neliší. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2014 13:38:50, x) Žádné požadavky, žádné akutní termíny, na všechno je času dost... A potom po roce a čtvrt zjistíš, že ty termíny, které byly tak vzdálené, už nedokážeš splnit, protože například není dost míst na zkouškách.

    FIT je dobrý, to ano, ale tvým požadavkům vůbec nevyhoduje - matematiky tam je nejméně šest povinných předmětů, na některých oborech víc, fyzika žádná, vlastního studia budeš mít hodně (ne ve smyslu "tady je video, zbytek už se naučte sami", ale ve smyslu "tady je úloha k vyřešení, máte na to dva týdny, všechny potřebné znalosti už byly odpřednášeny"). reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Co studovat, jakou vybrat VŠ? + Jazyky - Výběr vysoké školy
  2. Jakou ekonomku si vybrat? - Výběr vysoké školy
  3. Co si vybrat? - Výběr vysoké školy
  4. Nevím jakou vysokou školu studovat - Výběr vysoké školy
  5. Zkušenosti s oborem B60 - Bezpečnostně právní studia - Policejní akademie České republiky
  6. Jakou školu vybrat - Výběr vysoké školy
  7. VŠE FFÚ Finance nebo VŠE FIS Aplikovaná informatika - Výběr vysoké školy
  8. Inzenyrska informatika,potrebuji poradit - Ostatní
  9. Podniková informatika, finanční a pojistná matematika - Masarykova univerzita
  10. Kombinovaná informatika (Ing.) na PEF ČZU - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.