Nestíháte při práci seminární, bakalářskou, nebo jinou práci? Nechte to na nás - SeminarkyZa1.cz
Navigace.
Kategorie.
Vysoké školy.
Reklama.
Doporučujeme: Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College – 3 roky po sobě nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR.
Přidej se k nám.
Anketa.
Podle čeho vybíráš zejména vejšku?

Obtížnosti (15%)
 
Prestiže (14%)
 
Vyučovaného oboru (47%)
 
Ceny (10%)
 
Blízko domova (12%)
 

Celkový počet odpovědí: 2869.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
6 + 9 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Studium VŠEM - hořká zkušenost


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.05.2018 14:19:19, LaMa, zhlédnuto: 2097x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekNa této vysoké škole rozhodně NEDOPORUČUJI studovat (píši se zkušeností z dálkového studia). Na této škole s velkou pravděpodobností skončíte s opakovaným připlácením za prodloužení studia. Důvodů je víc.

Na čem škola opravdu bazíruje, jsou seminární práce. Musíte je napsat v TOP kvalitě a dokonce je obhájit před porotou. (Ano, slyšíte dobře, obhájit seminární práci. Občas slýchávám výsměch kamarádů i z kvalitních státních vysokých škol). A to je největší kámen úrazu. Spousta žáků si proto práce nechává psát. A víte proč? Škola očekává kvalitní práci, ale nedá žádnou šanci, kde se práci naučit psát - skupinová seminárka, apod. Chce pokročilé statistické metody, ale vy se učíte jen základní. Škola neustále mění podmínky, takže se vám může stát, že práci, na které rok pracujete, už vám po změně podmínek vůbec neuzná, natož, aby vás "pustili" k obhajobě. Že jste na práci poctivě pracovali rok? Nezájem. K práci není přiřazen lektor, který ji vede. Práci vám může konzultovat více kantorů, ti ale nenesou žádnou odpovědnost. Více názorů, větší jistota, myslíte si. Tudíž, když Vám "poradci" poradí něco, co se při obhajobě někomu jinému nelíbí, máte smůlu. Nemluvě o tom, že projít všemáckým molochem, tedy napsat seminární práci, v systému ji odeslat na kontrolu, čekat na výsledek, nedejbože konzultovat a opravit a poté ji odeslat k obhajobě a nedejbože konzultovat a opravit a znovu odeslat k obhajobě - tady se bavíme o časovém rámci min. dvou až tří tremestrů, ale spíše více. Čtvrtý semestr je k dispozici pouze u nejdražšího programu. Přihlášení k obhajobě provádíte 2-3 měsíce dopředu, atakdále, atakdále. Už chápete? Nedoplatíte se nebo nedokončíte. Nebo si práci necháte napsat a studium možná ukončíte. Nebo odejdete jinam.

Celý řád školy se svým studijním oddělením je maximálně nepřívětivý a jeho přimárním účelem je zisk. Škola má nastaveny pravidla opravdu neflexibilním způsobem, takže si budete pořád za něco připlácet. Bohužel budí dojem, že studium je za výhodnou cenu. A na tom staví.
Zkoušky jsou formou testů s vícero možnostmi odpovědí. Kapitola sama pro sebe, ale vím, že po škole kolují vzory a zkoušky udělá téměř kdokoli. Máte tři pokusy, dále si připlácíte.
Přednášky nezáživné, většina žáků na ně nechodí. Vaše přidaná hodnota? Tady právě uniká...
Úroveň žáků je spíše podprůměrná.

Já jsem začala školu studovat s nadšením a opravdu se chtěla něco naučit. A byla to pro mne akorát hořká zkušenost. Možná nejsem pro VŠEM dostatečně "kvalitní" a jsem si jistá, že se tady tato reakce objeví. To netvrdím. Ale pravda také je, že mi VŠEM neukázala absolutně žádnou snahu podat pomocnou ruku jakožto studentu, který má snahu, má ambice a chce něčeho poctivě dosáhnout. VŠEM to prostě nezajímá. Zaplať a buď projdeš nebo ne. Jejich cíl není vzdělaný člověk, ale pouze jeho cash.

Email: oglioglipostcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2019 18:04:49, Jiří) Přátelé, věřte, že vaše zkušenosti nejsou vůbec ojedinělé.

  Sepsáno pěkně a hromadně zde: https://dluznici-podvodnici.info/kdo-dluzi-podvadi/vysoka-skola-ekonomie-a-managementu-zkusenosti/ reagovat zde
  Web: https://dluznici-podvodnici.info/kdo-dluzi-podvadi/vysoka-skola-ekonomie-a-managementu-zkusenosti/
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2019 11:38:41, andrea) Bohužel musím jen souhlasit. Ve zkratce: Moje zkušenost s touto školou byla taková, že jsem napsala bakalářskou práci. Vedoucí práce i oponent mi ohodnotil práci velmi dobře, známkou 2. Přišla jsem na den obhajoby a oponentka seděla v komisi (podotýkám, že byla jediná, která práci četla). Totálně celou práci smetla ze stolu s tím, že je potřeba práci přepsat. Natož po obhajobě nechápal ani můj vedoucí práce a pouze dodal "No co na to říct". Poté si musíte zaplatit celý školní rok, tedy 40 tisíc Kč. kvůli druhému pokusu státnic, že v říjnu jeden jediný den přijdete do školy vykonat opravný termín. VÁŽNĚ VELMI SMĚŠNÉ. reagovat zde
  Email: zlebskagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2019 17:30:04, Verča) Psala jsem to už do jiné diskuze. Právě jsem absolvovala Bc. a moc nechápu, co tu všichni řeší. Že jsou seminárky těžký a 2x mi ji vrátili? Jo je to pravda, ale i já sama teď vidím, že první verze, kterou jsem poslala, byla hrozná ***ost a dokázala jsem ze sebe dostat mnohem víc, a to díky trpělivé paní Šnýdrové. reagovat zde

Podobné příspěvky:
 1. Doplňující fakta o VŠEM - Výběr vysoké školy
 2. komentář o VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
 3. VŠEM prezenční studium Bc. a Ing. - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
 4. Studium na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
 5. Máš na vysokou? Máš na VŠEM? - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
 6. Studium na VŠEM - rozhodně nedoporučuji !!!!!! - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
 7. VŠEM je kocourkov - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
 8. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
 9. VŠEM versus VŠE - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
 10. VŠEM změna poplatků za studium - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.09.2019 02:00:06.