VŠE vs. VŠB - Národohospodářska vs. Ekonomická ( Eurospráva )


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.02.2009 22:11:15, KubiZ, zhlédnuto: 6329x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Zdravím všechny, po přečtení nadpisu si každý jistě řekne, že ve srovnání těchto škol... vyhraje VŠE. Mám zájem o studiu na Národohospodářské fakultě. Koukal jsem na rozvrh a musím říct, že by mě to určo bavilo, ale je tady jedno velké ALE. A sice Ekonomická f. VŠB - Eurospráva... tam mě to přímo táhne co se rozvrhu týče (větší zaměření na "zeměpis" když to hodně zobecním). Absolutně se nemůžu rozhodnout, i když vím že VŠE je v 90% lepší než VŠB. Poprosil bych tedy o různé postřehy, zajímavosti, úroveň absolventů a hlavně jejich uplatnění. Všem moc děkuji S11

ICQ: 412404069
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2009 19:28:03, petr) No VSE je urco lepsi nez VSB o tom zadna, ale ze by VSE byla kdo nejake supr skola a zamestnavatele se mohi pretrhnout aby absolvetny VSE prijali to bych netvrdil, ostatne rika se ze VSE je nejlepsi v produkci sekretarek a asisetnu :))...nicmene kdyz uz se ohanis nejakycm clankem chtelo by to odkaz....jinak je to jen placani... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2009 22:01:08, Malkin) Proč bych tě měl přesvědčovat? Nepřipadáš mi jako čtvrták kterej přemýšlí o svý budoucí škole. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2009 21:58:57, Michal) Moc moc hezky sis to připravil, sám bych to nedokázal líp. (Jen tu prestižní instituci double degree bych asi vynechal.)
    Mě si nepřesvědčil. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2009 21:48:04, David) Nice one... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2009 21:23:04, Malkin) :D:D:D to jsi mě pobavil...a čím lepší? ehm..že by tím že tam brali letos i blbečky s percentilem 30 ve scio? Nebo že absolventi zastávají ty nejvyšší pozice jako např. členové bankovní rady ČNB (btw: mrkni se co mají VŠICHNI členové vystudováno), nebo tím že zdejší studenti jenom kalí a paří na koleji a neví ani rozdíl mezi ekonomikou a ekonomií nebo neumí nakreslit fkci sinus? Tím že má tak "skvělou" úroveň mezi zaměstnavateli nebo tím že je členem mnoha prestižních institucí (kam se hrabe VŠE se svým CEMS, double degree s HEC Paris, partnerskými školami jako LSE, Sciences Po, McGill, Degli de Boconi nebo Universität zu Köln) že ano? Chlapče..až mi tu budeš podávat fakta a ne mi tu blít na diskusi tak se můžeme o něčem bavit.. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Národohospodářská fakulta VŠE Ing. nebo Mgr.? - Informace o studiu
  2. ZČU ekonomická - Západočeská univerzita v Plzni
  3. Nejkvalitnější ekonomická škola v ČR aneb IES vs VŠE vs MUNI vs PEF - Výběr vysoké školy
  4. ekonomická fakulta, IT - Výběr vysoké školy
  5. VŠE - fakulta národohospodářská - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. Národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Provozne ekonomicka fakulta v Pze - Ostatní
  8. Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Technologiea řízení dopravy - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  9. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. ekonomická fakulta - matematika - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.