VŠE vs. VŠB - Národohospodářska vs. Ekonomická ( Eurospráva )


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.02.2009 22:11:15, KubiZ, zhlédnuto: 6329x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Zdravím všechny, po přečtení nadpisu si každý jistě řekne, že ve srovnání těchto škol... vyhraje VŠE. Mám zájem o studiu na Národohospodářské fakultě. Koukal jsem na rozvrh a musím říct, že by mě to určo bavilo, ale je tady jedno velké ALE. A sice Ekonomická f. VŠB - Eurospráva... tam mě to přímo táhne co se rozvrhu týče (větší zaměření na "zeměpis" když to hodně zobecním). Absolutně se nemůžu rozhodnout, i když vím že VŠE je v 90% lepší než VŠB. Poprosil bych tedy o různé postřehy, zajímavosti, úroveň absolventů a hlavně jejich uplatnění. Všem moc děkuji S11

ICQ: 412404069
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2009 18:55:30, David) Ses asi posrala v kině...ten tvůj sylab na VŠB jsme probrali na gymplu:-)), to se na FFU ani nebere, chjo... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2009 10:06:12, rishba) boze zase takove blafy.percentil 30?to mas zas odkud,od tvych vymyslenych kamaradu?
    tak trochu z nouze jsem na ekf sla(stejne tak bych mohla jit z nouze na vse),ale ne kvuli tomu, ze by me jinde nechteli(ale do toho ti nic neni),btw.muj percentil byl,troufam si rict, mnohem vyssi nez tvuj:D to ze mate mikro a makro JEN v aj je opet blbost,staci se podivat na vase stranky.S09 predmety v aj, budes se divit, mame taky:Dneminim uz na ty tve argumenty dale reagovat,vymyslet hnusy na jine skoly bych si umela taky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2009 23:02:36, Malkin) Jak myslíš..řeknu ti jen pár faktů: příjimací percentil 76 ku 30, uplatnění v praxi nesrovnatelné, pověst škol nesrovnatelná, partnerské zahraniční univerzity a členství v mezinárodních skupinách taky nesrovnatelné.
    To že tě škola nadchne z ní ještě nedělá Cambridge;) ale tak to je jedno...sni si dál svoji naivní představu na jaké neskutečně prestižní škole jsi a že se pak zaměstnavatelé o vás poperou:)
    Jo a na konec...lidí co na střední neviděli pomalu nic jinýho než čtverky, ne-li pětky, znám na vaší škole víc než dost.
    Pokud si myslíš že seminárek je u vás až až tak je vidět jak neskutečně omezená jsi. Nehledně na to že díky absenci antiplagiatního programu musí být jejich úroveň žalostná.
    A to že sem nemluvil o naší a vaší ekonomii, nedej bože o našem a vašem mikru/makru (které máme mmj. jenom v anglickém jazyce), za to buď ještě ráda protože to už opravdu nejde srovnávat.
    Ono už jen to, že někdo leze na obor kterej ho předtím nebavil, poukazuje na to že na tu školu šel tak z nouze.
    Jinak jo, máš pravdu, škola z tebe neudělá víc než seš, klidně si ty i další tvý spolužáci onanujte nad tím jak jste světová univerzita, jak jste na stejné úrovni, ne-li lepší než VŠE a jak jednou budete elita české inteligence..časem vše vyřeší trh a uvidí se kterou školu mělo větší smysl studovat;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2009 21:42:15, rishba) ja mam taky zname na vse a nevidim mezi tema skolama temer zadny rozdil,jsou to vsecko akorat predsudky.vsude jsou tupci a vylozeni talenti nebo si snad myslis,ze se vsichni nahrnuli jen k vam do prahy?jsi pekne naivni a namysleny.nevim komu rikas omyl, ale lidi se ctyrkama ze stredni tady moc nenajdes. ten sylabus je proto,ze si myslis, ze nase matika konci u predikatove logiky a vy se drete buhvi s cim,coz jak vidis neni pravda.matiku v ekonomii mame taky,neboj,ale o te jsi nemluvil.co se tyce tech seminarek, tak u nas opravdu prevladaji zapoctove pisemky, ale seminarek je i tak az az.nase skola je na dobre urovni a zatim si stojim uz jen proto, ze me dokazala nadchnout pro obor, ktery me nikdy predtim nebavil diky skvelym ucitelum.je mi jedno co si myslis,jen me se*e, kdyz nekdo keca do neceho o cem nic nevi.skola z tebe neudela neco vic,zdar;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2009 17:32:16, Malkin) Btw: našli sis dokonce aj sylabus blbý matiky. Já mám matematiku pro ekonomy a tam je toho podstatně více reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Národohospodářská fakulta VŠE Ing. nebo Mgr.? - Informace o studiu
  2. ZČU ekonomická - Západočeská univerzita v Plzni
  3. Nejkvalitnější ekonomická škola v ČR aneb IES vs VŠE vs MUNI vs PEF - Výběr vysoké školy
  4. ekonomická fakulta, IT - Výběr vysoké školy
  5. VŠE - fakulta národohospodářská - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. Národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Provozne ekonomicka fakulta v Pze - Ostatní
  8. Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Technologiea řízení dopravy - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  9. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. ekonomická fakulta - matematika - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.