Psychologie


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.09.2006 09:29:10, A., zhlédnuto: 757x, reakcí celkem: 17Reagovat na příspěvek
Zdravim vsechny, kdo by meli zajem o studium psychologie.Letos jsem se dostala na psychologii (FF UK, FF MUNI, Pedf UK) a mam spoustu materialu a rad k prijimackam.Absolvovala jsem i dva kurzy, ze kterych mam dobre poznamky(na prodej), pokud mate nekdo zajem, dejte vedet.Myslim, ze se muzeme dohodnout:) Rada se podelim o sve zkusenosti a pomuzu vam...

Email: annarihovavolnycz, ICQ: 92944757
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2006 14:56:42, Lenka) Ahojky, mohla by jsi prosím tě upřesnit jaký kurzy a jaké máš s nimi zkušenosti? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2006 17:54:57, A.) Kurzy od Tutoru (celorocni) a od Amose (semestralni), co se me tyce, tak tutor muzu vrele doporucit.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2006 17:49:58, franta) ahoj. Dnes teprve jsem nahlédl na tyto stránky. Již selší dobu přemejšlím o studiu psychologie. nějaké informace jsem již získal, ale čím víc tím lépe. za každou pomoc budu velmi vděčný a hlavně do Prahy. Předem díky. reagovat zde
    Email: kaletusfseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2006 21:04:47, Lenka) Ahoj, to je od Tebe hrozne hezky. Ja bych hrozne moc chtela na psychologi a ocenim veskery material. reagovat zde
    Telefon: 420774253601, Email: leea.kseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2006 10:30:34, dobrá víla) Ahoj, zajímalo mě, jak ses připravovala na scio testy?:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2006 11:51:22, A.) Lenka, Franta: Prosím, ozvěte se mi na icq nebo na mail ať se nějak individuálně můžeme dohodnout. Napište hlavně kam se chcete dostat a co už jste pro to udělali:) Letos se bude hodne věcí měnit, takže mé zkušenosti už nebudou tak cenné.
    Dobrá víla: Já jsem scio testy dělala jen na FSS, loni ještě jinde nebyly...A upřímně, jak se připravit na Scio testy nevím, bylo to pro mě to nejtěžší co jsem absolvovala... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2006 12:49:59, dobrá víla) Díky za odpověď..Co jsi myslela tím, že se bude hodně věcí měňit?S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.01.2007 13:38:16, Marge) Ahoj, nevíte jak to vypadá s psy na KU? Bude se otevírat?S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2007 13:24:45, ariadnaxxx) myslim, ze se jeste nevi... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2007 15:01:55, marge) Dík za odpověd, vypadá to čím dál hůř... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2007 23:00:01, A.) Na druhou stranu...v harmonogramu dne otevrenych dveri psychologie je, tak to urcite jeste nevzdavej!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2007 11:11:40, kiki) Ahoj, studuji sice ekonomii, ale ráda bych se dostala na psy UK. Pár Kurzů jsem již také absolvovala, ale mám problém připravit se na testy z biologie a hledám i doučování (placené) a také oceňím pár rad ohledně přijímaček. Ahoj K. reagovat zde
    Email: kira.kratochvilovasendmecz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2007 18:33:38, fantomas) Nevíte něco o studiu dálkové psy v Bratislavě?S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2007 08:48:03, čertík) Byl někdo z vás na DOD na KU? Dozvěděli jste se něco, zda otevřou psychologii? DíkyS15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2007 09:11:44, val) Ahoj, psychologii otevřou, ale nic víc nevim,nebyla jsem tam, bylo to zveřejněné na poslední chvíli a já musela být ve škole. Takže bych taky byla ráda za nějaké info. Díky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2007 11:06:37, Radek) Den ot. dveří zdá se byl i na obor Psychologie. Ve starších vyjádřeních fakulta uváděla že nebude, pak že "kdyžtak dají vědět na webu". Mimochodem, schůze akreditační komise MŠMT se koná cca 7.února, tak uvidíme jestli jim tam nějaké ty obory přiklepnou - pak se to asi objeví na www.ff.cuni.cz. Do 28.2. času dost :-). reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2007 23:01:55, Radek) FF UK vydala informaci o tom, že Psychologie se otevírat bude. viz: http://prijimacky.ff.cuni.cz/ps_prij.pdf (ale dostat se tam bude asi docela oříšek):). reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Psychologie - Ostatní
  2. Nmgr. Psychologie Pedf UK x FSS MUNI - Výběr vysoké školy
  3. přípravka psychologie - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Nabízím materiály z PSYCHOLOGIE (přijímačky i státnice) - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Materiály k přípravě na VŠ - PRÁVA/PSYCHOLOGIE/NSZ - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. PSYCHOLOGIE - kniha - Ostatní
  7. kam na VŠ - psychologie - Ostatní
  8. Kombinované studium na ICV Psychologie na UP - Informace o studiu
  9. studium na KU - psychologie - Ostatní
  10. MU Brno - Psychologie (KS) - zkušenosti, poznatky atd? - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.