Kredity, registrace, zápisy....


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.07.2012 17:14:14, Verča, zhlédnuto: 1582x, reakcí celkem: 24Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj:),
mám docela problém pochopit ten systém registrace a zapsání předmětů v ISIS a dále také kredity. Je to tedy tak, že kdybych si zapsala moc předmětů, tak se mi může stát, že později nebudu mít žádné kredity ne kvůli neúspěchu u zkoušky, ale kvůli tomu, že mě zajímá hodně z těch přednášek? Je to tak? A za kolik tak zhruba kreditů si mohu v prvním semestru prváku vybrat předměty?

Děkuju moc za odpověď, už se v tom plácám půl dne a ne a ne tomu porozumět...
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 18:11:18, Martina) Ahoj, mám stejný problém. Jsem na FMV PP, zapsala jsem si jazyky, kterté jsou dva povinné, ale vůbec netuším jesli si můžu vybrat jakýkoliv druh AJ a NJ nebo je neco pro prváky předepsané. Dostali jsme část předmětů a já dopsala TV, NJ a AJ jsem na 30 kreditech, ale chtěla bych si navíc zapsat ještě Učetnictví než ho zapomenu, ale nevím, kolik toho můžu zvládnout. Také by mě zajímalo, jestli si můžu zapsat jakýkoliv předmět z celé školy, který se mi ,,líbí,,. Předem moc děkuji za případnou odpověď. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 18:19:50, Lenka) Mám stejný problém, jenom jsem si ještě ty jazyky nezapsala.. Jak nám včera říkali o tý angličtině, tak to celkem chápu, ten kód předmětu a kde ho najdu.. Ale němčina je v té kategorii jazyk volitelný? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 18:32:12, Martina) No právě to jsem také nevěděla, tak jsem normálně zadala do vyhledávání ,,němčina,, a vyplyvlo mi jich milion tak jsem si vybrala, jen nevím jestli si mam vybírat rovnou ty ukončené zkouškami (ušetřím si pravděpodobně kredity, i když stále nevím, co to přesně znamená) nebo ty s těmi zápočty. Jinak se mi ten rozvrh zdá dost prázdný, asi je to jen pocit oproti střední=) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 18:38:04, Lenka) No právě já mám pocit, že nejdříve musíme mít ty zápočty, ale nejsem si teď už moc jistá. U angličtiny včera říkali, že je to dvousemestrové, nebo já už netuším Včera toho tolik napovídali :D
          A jakého učitele sis dala u angličtiny? já vůbec nevím, podle čeho si mám vybrat :D
          přesně, ten rozvrh je prázdný a taky těch 5 hlavních předmětů, které tam byly, mám pouze 3 dny v týdnu, což je super :D reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 18:59:18, Martina) Já měla také dva dny volno, ale obsadila jsem si to, takže mam volný jen pátek. Budu na koleji, takže bych se tam asi flákala, kdbych celé úterý prospala=D. Na tu AJ mam nějakou Kociánovou, ani už nevím jak jsem k tomu dospěla mam jí ve čtvrtek od 11:00. Já jsem hledala učitele na Borci, podle hodnocení studentů, už u toho tady sedím od dvou hodin a nějak se nemůžu dohrabat ke konci. Já si také myslím, že mají být dvou semestrové, ale pak tam také padaly dotazy typu, že můžou přeskakovat pokud na to mají. Já to nějak nepřepaluji a vybírám si samé lehčí verze jazyků (to že mam státnice s NJ, s tím se chlibit nehodlám=)) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 19:08:50, Lenka) Taky uvažuji nad Kociánovou, ale chtěla bych ji spíše odpoledne. :) Ty ses už přihlásila na borce? mně to nějak nejde :D
              takže ty sis dala rovnou i tělák na tenhle semestr? :) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 19:14:54, Martina) Jo přihlásila, zpočátku je to dost zmatené, ještě teď moc nerozumím tomu hledání učitelů podle předmětů, nehledě na to, že mi ani nejde načíst rozvrh, spolužáci, prostě nic, tak nevím kde jsem udělala chybu. Jo tělocvik už jsem si dala, na ten se docela těším a výběr je obří, kdyby to šlo tak bych si dala i tři=D. Nakonec teda zvítězilo plavání. Já jsem si ten rozvrh udělala tak že mam jednu hodinu tešně před obědem a jednu těsně po, abych mohla dlouho spát a odpoledne měla volno. A na tom zápisu měli pravdu, předměty okolo oběda se rychle plní, tak vybírej rychle=). Mimochodem jaký máš obor?
                reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 19:19:02, Lenka) Právě jak já mám ve čtvrtek cviko z matiky, tak jsem si tu angličtinu chtěla hodit před ní, abych nemusela dlouho čekat a neměla zbytečně pauzu mezi předměty :) jinak můj obor je právo a podnikání :) reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 19:45:02, Martina) Jé tak to předpokládam, že máme stejný rozvrh, já jsem také na podnikání a právo. Tak já mam před tím cvíčkem volno na oběd a oddech, ta matika bude pro mě asi trochu větší zabíračka=D. Teď se tady peru s tím učetnicvím, rozhodla jsem se ho tam dát a měla bych to mít hotové, ale tou němčinou si nejsem až tak uplně jistá jestli ji můžu mít. Jaký máš druhý jazyk?
                    reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 19:59:13, Lenka) Super, tak budem na chodit na oběd spolu :) No já si dám tu angličtinu asi ve 12:45, takže budu pak mít dvě hoďky volna před matikou :) My máme povinné účto? Ale co jsem slyšela od učitele na střední, tak prý účto na vš už není to pravé účtování, na které jsme byli zvyklí..
                      No já mám angličtinu - němčinu. Aj mám tu Business English pro středně pokročilé a u němčiny zrovna uvažuji, jestli si můžu dát tu Němčinu pro ekonomy - základní úroveň. Nevím, jestli můžeme mít jazyk "od začátku" nebo musíme už začít studovat od nějaké úrovně.. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 20:10:32, Martina) Teď na to tady koukam a asi jí tady dam na 12:45, ono je to přeci jen dost času a budu doufam, že nás potom nepředbehnou ti starší, ale snad ne ti už by jí měli mít splněnou. No je to oborově povinný předmět, takže ho musíme mít behěm těch tří let, já si ho dam teď, když jsem z něj maturovala, tak je větší šance, že ho zvládnu teď než ve třetím semestru, kde je předepsaný na vzorovém plánu. Ty si z obchodky?. No podle mě je lepší od začátku, ale už mam němčinu 12 let, tak si nemůžu už z principu dát začátečníky. To bych potřebovala pro AJ, ta se zas pro jistotu tváří jako pěkně těžká a to jsem si naivně myslela, že jazyky budou bez problémů=D, ale po včerejšku=D. Vyměníme si Facebook nebo třeba mail? Bohužel jsem jedna z těch, kteří tam vůbec nikoho neznají=), tak alespoň někdo sdílí mé starosti.
                        reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 20:29:04, Lenka) Též patřím mezi ty, které tam nikoho neznají :) No můj mail je lenkapetraskovahotmailcom, tak mě přes něj můžeš na fejsu najít :)
                          No já risknu němčinu od začátku, i ta pro mě bude silný oříšek :)
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 20:47:43, Martina) TEXT - Tak už mě to na tebe nepustí reagovat. No tím lépe, alespoň budeš mít téměř jistotu, že tu zkoušku dáš=) Tak a já hlásím, že mam rozvrh hotový, sice nevím jestli je to dobře, ale po těch spousty hodin už toho mam plné zuby=)
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 21:13:31, Lenka) Taky mě to už nepustí :)
                          Já si teď pročítám ty názory na učitele němčiny a vybírám, snad vyberu dobře :) A pak budu vybírat tělocvik :D
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 21:20:42, Martina) Jestli ti to trochu pomůže tak já mam p. Valentovou, měla kladné hodnocení. Ale vybírej vybírej=D. Jo poslala jsem ti mail, protože jsem tě na Fc přes něj nenašla, tak jsem ti poslala odkaz na můj=). Já už pro dnešek s ISIS končím, podívam se tam zítra jestli se něco změnilo. A jinak načetlo ti to rozvrh na BOrci? Mě to stále hlásí, že žádný rozvrh nemám=D, tak nevim co jsem teda posledních k hodin dělala=D
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2012 18:44:48, Michaela) Ahoj holky! jsem sice taky prvačka a nerozumím tomu ještě na 100%, ale co se týče těch jazyků, tak se musí studovat ty z kterých se dělají přijímačky, tzn. (pokud to chápu dobře) že když jsem dělala přijímačky třeba z němčiny, musím ji studovat jako povinný jazyk, a to od pokročilé úrovně, u povinných jazyků podle mě nejde začínat od začátků. Je to i ve studijním programu, v té sekci B:Fakultně povinné a volitelné předměty, Jazyková výuka, a třeba ta Nj tam začíná jako "Němčina pro ekonomy - pokročilá úroveň I"...........Kdyžtak mě někdo opravte pokud se pletu, taky nad tím dumám už několik hodin:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2012 16:50:50, bet) Prosim vas, mohol by mi niekto poradit ako sa presne volaju a ake maju cislo tie dva druhy angličtiny, kt. si mame zapisat? .. nemozem ich najst .. dakujem pekne :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2012 21:27:02, Lenka) Myslim, že je to takhle. Ta lehčí je 2AJ111 Business English pro středně pokročilé 1 a ta těžší (a taky povinná) je 2AJ211 Angličtina pro ekonomická studia 1 :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2012 12:24:48, Nikola) A musím si zapsat oba nebo jen jeden? Jestli chápu dobře, tak každý modul obsahuje 2 předměty angličtiny. Takže mám vzít 2AJ211 a pak ještě něco? Moc se v tom nevyznám a docela mě to mate. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2012 12:57:10, Nikola) A musím si zapsat oba nebo jen jeden? Jestli chápu dobře, tak každý modul obsahuje 2 předměty angličtiny. Takže mám vzít 2AJ211 a pak ještě něco? Moc se v tom nevyznám a docela mě to mate. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2012 13:44:49, Lenka) Já jsem to pochopila tak, že ta 211 je povinná pro všechny studenty a je dvousemestrová, takže nejdříve musíš mít za jeden semestr zápočet a druhý semestr z toho musíš udělat zkoušku. 111 je taky dvousemestrová, ale už není povinná, pouze ti, kteří měli nižší výsledek u přijímací zkoušky a rozřazovacího testu nebo si nejsou svoji angličtinou tolik jistí, si mohou před tou povinnou 211 vzít nejdříve tu 111, která je taková menší příprava na tu 211 a je trošku lehčí.. :)
          Akorát pak když už máš zápočet z té 211 (111) tak se ten kód předmětu změní, myslím, na 212 (112), nebo tak nějak.. )) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2012 19:49:19, Nikola) Super, děkuju moc. Tak jsem to nakonec pochopila dobře a správně zaregistrovala... :) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2012 15:17:15, nikol) ahojte .. pořád nějak nechápu tu angličtinu ... pokud jsem si zvolila tu lehčí variantu 2AJ111 mám si v prvním semestru zapisovat i 2AJ211? ... Moc prosím o radu ... Díky reagovat zde
              Email: n.niemczykovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.10.2012 08:21:05, aj) Ahoj, chci se zeptat jak to funguje s převáděním kreitu zestudenta na studenta ??? chybí kredity- tudíž navržení na vyloučení ze studia a bylo řečeno že musím najít někoho ze 3tího ročníku, kdo by byl ochotný své kredity které má navíc převést ?? reagovat zde
    Email: capova.aseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. zimní semestr -kredity - Informace o studiu
  2. dotaz . kredity - Ostatní
  3. kredity - Ostatní
  4. KREDITY NA MU-kombinované st. - Informace o studiu
  5. kredity na opf Karvina - Ostatní
  6. zápisy/registrace předmětů na fph vse - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Registrace předmětů na VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Kredity - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. Registrace předmětů na VŠE v prváku? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Registrace předmětů - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.