Kredity, registrace, zápisy....


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.07.2012 17:14:14, Verča, zhlédnuto: 1584x, reakcí celkem: 24Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj:),
mám docela problém pochopit ten systém registrace a zapsání předmětů v ISIS a dále také kredity. Je to tedy tak, že kdybych si zapsala moc předmětů, tak se mi může stát, že později nebudu mít žádné kredity ne kvůli neúspěchu u zkoušky, ale kvůli tomu, že mě zajímá hodně z těch přednášek? Je to tak? A za kolik tak zhruba kreditů si mohu v prvním semestru prváku vybrat předměty?

Děkuju moc za odpověď, už se v tom plácám půl dne a ne a ne tomu porozumět...
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2012 12:24:48, Nikola) A musím si zapsat oba nebo jen jeden? Jestli chápu dobře, tak každý modul obsahuje 2 předměty angličtiny. Takže mám vzít 2AJ211 a pak ještě něco? Moc se v tom nevyznám a docela mě to mate. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2012 21:27:02, Lenka) Myslim, že je to takhle. Ta lehčí je 2AJ111 Business English pro středně pokročilé 1 a ta těžší (a taky povinná) je 2AJ211 Angličtina pro ekonomická studia 1 :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2012 18:44:48, Michaela) Ahoj holky! jsem sice taky prvačka a nerozumím tomu ještě na 100%, ale co se týče těch jazyků, tak se musí studovat ty z kterých se dělají přijímačky, tzn. (pokud to chápu dobře) že když jsem dělala přijímačky třeba z němčiny, musím ji studovat jako povinný jazyk, a to od pokročilé úrovně, u povinných jazyků podle mě nejde začínat od začátků. Je to i ve studijním programu, v té sekci B:Fakultně povinné a volitelné předměty, Jazyková výuka, a třeba ta Nj tam začíná jako "Němčina pro ekonomy - pokročilá úroveň I"...........Kdyžtak mě někdo opravte pokud se pletu, taky nad tím dumám už několik hodin:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2012 16:50:50, bet) Prosim vas, mohol by mi niekto poradit ako sa presne volaju a ake maju cislo tie dva druhy angličtiny, kt. si mame zapisat? .. nemozem ich najst .. dakujem pekne :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2012 21:20:42, Martina) Jestli ti to trochu pomůže tak já mam p. Valentovou, měla kladné hodnocení. Ale vybírej vybírej=D. Jo poslala jsem ti mail, protože jsem tě na Fc přes něj nenašla, tak jsem ti poslala odkaz na můj=). Já už pro dnešek s ISIS končím, podívam se tam zítra jestli se něco změnilo. A jinak načetlo ti to rozvrh na BOrci? Mě to stále hlásí, že žádný rozvrh nemám=D, tak nevim co jsem teda posledních k hodin dělala=D reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. zimní semestr -kredity - Informace o studiu
  2. dotaz . kredity - Ostatní
  3. kredity - Ostatní
  4. KREDITY NA MU-kombinované st. - Informace o studiu
  5. kredity na opf Karvina - Ostatní
  6. zápisy/registrace předmětů na fph vse - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Registrace předmětů na VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Kredity - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. Registrace předmětů na VŠE v prváku? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Registrace předmětů - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.